У рекламі Liquid Death навіть пекло засмітили пластиком

Бренд Liquid Death готовий трупом лягти, але не дозволити одноразовому пластику засмітити Землю. І не лише її, як це ми бачимо у новій рекламі бренда питної води, де навіть пекло засмітили пластиком через всі ці одноразові пляшки, які хлюпнули туди через край з нашого світу.

Тепер цей пластик осідає у сірчаних морях, через нього гине триголова демонічна риба та інші тому подібні лиха кояться.

«Ваш пластиковий мотлох засипав наші 2000-річні ями для катувань і зіпсував нам усю розвагу!» Саме таку скаргу можна почути (серед інших) у рекламному ролику Liquid Death.

От лихо! Наче їм наврочив хтось!

Звісно, усі ці жарти так чи інакше зачіпають дуже серйозну тему, на яку вказує і слоган «Смерть пластику!» (Death to Plastic). А комічне видовище засміченого пекла – це лише зовнішня її сторона.

Ролик, заради якого пекло засмітили пластиком, було знято у один пекельний 20-годинний робочий день. Головну роль готичної рогатої демониці, яка полюбляє перетворювати мізки на змій, зіграла акторка Стейсі Кейні (Stacy Kaney).

«У тій печері, де ми все це знімали, було аж ніяк не жарко – десь градусів 15, і навіть численні багаття не дуже допомагали», – згадував Метт Хіт (Matt Heath), співзасновник та гендиректор креативної студії Party Land, яка працювала над відео разом з кіностудією Reverie. «Але кожного разу, коли я ладен був почати жалітися, я дивився на Стейсі, яка весь цей час провела у костюмі та гримі й ані словом не поскаржилася. Деякі супергерої носять не плащі. А накладні демонічні роги та наплічники з черепів».

Екологія алюмінієвих бляшанок

Майк Цессаріо (Mike Cessario), гендиректор Liquid Death, пояснив цю кампанію так: «Наслідки забруднення пластиком – то дуже невесела тема. Але ми не хотіли нікому зіпсувати день. Тому ми знайшли іронічний та творчий спосіб донести своє послання та поінформувати публіку про проблему».

Цессаріо також наголошує, що бренд Liquid Death – це не лише голосний маркетинг, але й захист екології. Компанія підкреслює, що її алюмінієві банки на 70% складаються з вторинного матеріалу, а повторно переробляти алюміній можна скільки завгодно разів. Що вигідно відрізняє її продукт від брендів, які використовують пластикову тару.

Щоправда, найекологічніше рішення в такому випадку – просто мати одну пляшку та постійно наливати в неї свіжу воду. Але, як зазначив Цессаріо: «Ситуація така: чи ви дійсно вірите, що 300 мільйонів пересічних американців можна переконати робити так абсолютно завжди?»

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Новий Mini Electric Pacesetter кидає виклик римському метро

Бренд Mini, відомий своїми культовими малолітражками, відзначає в новій рекламі випуск першого електромобіля Mini Electric Pacesetter. Щоб привернути увагу до ...

Реп-виконавиця alyona alyona стала голосом орфанних пацієнтів в Україні

Орфанні хвороби — рідкісні хвороби. Ці захворювання мають тяжкий і хронічний перебіг, призводять до інвалідності, а також супроводжуються зниженням якості ...

Екс-керівник Crello Назар Беген приєднався до PromoRepublic

Назар Беген став директором з маркетингу PromoRepublic, міжнародної платформи з автоматизації роботи з соціальними мережами. Перш ніж приєднатися до команди ...

Кейс AIR Brands: інфлюенсери про відповідальне ставлення до тварин і гру для дітей від Happy Paw і Purina

Діти часто мріють про собаку, але не всі усвідомлюють, що тварина — це не тільки радість, а й відповідальність. Бренд ...

«Май повагу до тітоньки», – каже реклама філіппінської мережі пекарень Julie’s

Події ролика для мережі пекарень Julie’s розгортаються у спортзалі, де немолоді тітоньки спокійно вправляються собі перед дзеркалом.

Verizon пропонує геймерам незнищенний ігровий контролер (але швидкий інтернет все ж краще)

Привернути увагу до своїх інтернет-послуг мережа Verizon Fios вирішила у найхарактерніший геймерський спосіб – потроливши всіх.