Бренд Liquid Death готовий трупом лягти, але не дозволити одноразовому пластику засмітити Землю. І не лише її, як це ми бачимо у новій рекламі бренда питної води, де навіть пекло засмітили пластиком через всі ці одноразові пляшки, які хлюпнули туди через край з нашого світу.

Тепер цей пластик осідає у сірчаних морях, через нього гине триголова демонічна риба та інші тому подібні лиха кояться.

«Ваш пластиковий мотлох засипав наші 2000-річні ями для катувань і зіпсував нам усю розвагу!» Саме таку скаргу можна почути (серед інших) у рекламному ролику Liquid Death.

От лихо! Наче їм наврочив хтось!

Звісно, усі ці жарти так чи інакше зачіпають дуже серйозну тему, на яку вказує і слоган «Смерть пластику!» (Death to Plastic). А комічне видовище засміченого пекла – це лише зовнішня її сторона.

Ролик, заради якого пекло засмітили пластиком, було знято у один пекельний 20-годинний робочий день. Головну роль готичної рогатої демониці, яка полюбляє перетворювати мізки на змій, зіграла акторка Стейсі Кейні (Stacy Kaney).

«У тій печері, де ми все це знімали, було аж ніяк не жарко – десь градусів 15, і навіть численні багаття не дуже допомагали», – згадував Метт Хіт (Matt Heath), співзасновник та гендиректор креативної студії Party Land, яка працювала над відео разом з кіностудією Reverie. «Але кожного разу, коли я ладен був почати жалітися, я дивився на Стейсі, яка весь цей час провела у костюмі та гримі й ані словом не поскаржилася. Деякі супергерої носять не плащі. А накладні демонічні роги та наплічники з черепів».

Екологія алюмінієвих бляшанок

Майк Цессаріо (Mike Cessario), гендиректор Liquid Death, пояснив цю кампанію так: «Наслідки забруднення пластиком – то дуже невесела тема. Але ми не хотіли нікому зіпсувати день. Тому ми знайшли іронічний та творчий спосіб донести своє послання та поінформувати публіку про проблему».

Цессаріо також наголошує, що бренд Liquid Death – це не лише голосний маркетинг, але й захист екології. Компанія підкреслює, що її алюмінієві банки на 70% складаються з вторинного матеріалу, а повторно переробляти алюміній можна скільки завгодно разів. Що вигідно відрізняє її продукт від брендів, які використовують пластикову тару.

Щоправда, найекологічніше рішення в такому випадку – просто мати одну пляшку та постійно наливати в неї свіжу воду. Але, як зазначив Цессаріо: «Ситуація така: чи ви дійсно вірите, що 300 мільйонів пересічних американців можна переконати робити так абсолютно завжди?»

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Havas PR Київ анонсує перезапуск: новий топ-менеджмент, концепція та стратегія

Агентство Havas PR Kyiv, яке входить до складу Havas Creative Group Ukraine, анонсує перезапуск команди. Даниїл Ваховський став керуючим партнером ...

Союзники в дії

ГО «Точка опори ЮА» запускає проєкт для союзників ЛГБТ

«Союзники в дії» — це сайт та серія активностей для тих та про тих, хто розуміє, що всі люди рівні ...

Когда браузер становится боссом

В cookie-free рекламном ландшафте будущего браузеры и операционные системы встанут на страже цифрового маркетинга в качестве «привратников». И новый расклад ...

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa закликають мити руки та сидіти вдома

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa показали, що вони миють руки, не забувають про антисептик і взагалі тренуються вдома.

Асоціація ANAIS, яка бореться з домашнім насильством, нагадує, що не кожен дім – безпечний

У Румунії агенція Cheil та асоціація ANAIS попереджають, що випадки домашнього насильства за час карантину лише почастішали.

Ракета анонс

Бургер в ізоляції, а ти? Інструкція з правилами карантину від RAKETA

Перша українська доставка їжі RAKETA нагадує про можливість безпечної безконтактної доставки, а такоє інші прості правила самоізоляції в новій серії ...