У рекламі Liquid Death навіть пекло засмітили пластиком

Бренд Liquid Death готовий трупом лягти, але не дозволити одноразовому пластику засмітити Землю. І не лише її, як це ми бачимо у новій рекламі бренда питної води, де навіть пекло засмітили пластиком через всі ці одноразові пляшки, які хлюпнули туди через край з нашого світу.

Тепер цей пластик осідає у сірчаних морях, через нього гине триголова демонічна риба та інші тому подібні лиха кояться.

«Ваш пластиковий мотлох засипав наші 2000-річні ями для катувань і зіпсував нам усю розвагу!» Саме таку скаргу можна почути (серед інших) у рекламному ролику Liquid Death.

От лихо! Наче їм наврочив хтось!

Звісно, усі ці жарти так чи інакше зачіпають дуже серйозну тему, на яку вказує і слоган «Смерть пластику!» (Death to Plastic). А комічне видовище засміченого пекла – це лише зовнішня її сторона.

Ролик, заради якого пекло засмітили пластиком, було знято у один пекельний 20-годинний робочий день. Головну роль готичної рогатої демониці, яка полюбляє перетворювати мізки на змій, зіграла акторка Стейсі Кейні (Stacy Kaney).

«У тій печері, де ми все це знімали, було аж ніяк не жарко – десь градусів 15, і навіть численні багаття не дуже допомагали», – згадував Метт Хіт (Matt Heath), співзасновник та гендиректор креативної студії Party Land, яка працювала над відео разом з кіностудією Reverie. «Але кожного разу, коли я ладен був почати жалітися, я дивився на Стейсі, яка весь цей час провела у костюмі та гримі й ані словом не поскаржилася. Деякі супергерої носять не плащі. А накладні демонічні роги та наплічники з черепів».

Екологія алюмінієвих бляшанок

Майк Цессаріо (Mike Cessario), гендиректор Liquid Death, пояснив цю кампанію так: «Наслідки забруднення пластиком – то дуже невесела тема. Але ми не хотіли нікому зіпсувати день. Тому ми знайшли іронічний та творчий спосіб донести своє послання та поінформувати публіку про проблему».

Цессаріо також наголошує, що бренд Liquid Death – це не лише голосний маркетинг, але й захист екології. Компанія підкреслює, що її алюмінієві банки на 70% складаються з вторинного матеріалу, а повторно переробляти алюміній можна скільки завгодно разів. Що вигідно відрізняє її продукт від брендів, які використовують пластикову тару.

Щоправда, найекологічніше рішення в такому випадку – просто мати одну пляшку та постійно наливати в неї свіжу воду. Але, як зазначив Цессаріо: «Ситуація така: чи ви дійсно вірите, що 300 мільйонів пересічних американців можна переконати робити так абсолютно завжди?»

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

Бренд Pepsi випустив нову лімітовану банку, присвячену одному з найгарніших міст України — Львову. Колекція була створена ексклюзивно для цього ...

2Crack від Roshen

Saatchi & Saatchi Ukraine перекусила «запару» у новому ролику

На перший погляд, це історія про новий ролик Saatchi & Saatchi Ukraine (входить до складу Publicis Groupe Ukraine) для бренду ...

Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Дозвіл на хуліганство. Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Нещодавно Uklon та IAMIDEA розказали всім про нову стратегію і ключове повідомлення: «Твій рух — твої правила». За результатами першої ...

Unicef і Platfor.ma запустили іронічно-автомобільний проєкт про вакцинацію

Техогляд дитини: Unicef і Platfor.ma запустили іронічно-автомобільний проєкт про вакцинацію

Інтернет-журнал Platfor.ma разом з ЮНІСЕФ Україна та USAID вирішили креативно нагадати про важливість та необхідність вакцинації. Разом вони розробили проєкт ...

crello

Створювати контент просто: Crello запускає глобальну бренд-кампанію

Crello, онлайн-редактор графіки для створення статичних та анімованих дизайнів, разом з маркетинговим агентством Fedoriv створили бренд-кампанію Design it your way. ...

Паперові мотоцикли та пластилінові зайці: шість кампаній, що вражають майстерністю анімації

Серед кампаній, що відзначилися майстерністю анімації, можна побачити теплі різдвяні історії, метаморфози мотоциклу та різнокольорових пластилінових зайців.