В это воскресенье платформа для знакомств Tinder выпустила первый эпизод своей интерактивной игры Swipe Night. Новые эпизоды в этом месяце будут выходить каждое воскресенье до самого Хэллоуина, в период между шестью вечера и полночью.

Игрокам предлагается сценарий вечеринки за несколько часов до конца света. Ожидаемо, на ней царит хаос, и участникам предлагается, «свайпая» вправо или влево, принять ряд решений, которые повлияют на развитие сюжета. На принятие каждого решения дается лишь семь секунд.

Некоторые из них – шуточные, некоторые – испытывают на прочность альтруизм игрока. Например, вы можете либо пройти мимо раненого, лежащего на тротуаре, либо попытаться помочь.

Каждый эпизод длится минут пять.

Tinder утверждает, что Swipe Night – больше, чем просто попытка создать оригинальный контент. Пользователи смогут показывать на своей страничке три принятых решения из каждого эпизода. И им, естественно, будут отправлять ссылки на других игроков.

Идея заключается в том, что у тех, кто проходит эту игру, по крайней мере, одна тема для разговора уже есть.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Співачка Grimes випустила кліп на фоні зеленого екрану, з яким можна експериментувати досхочу

Із сучасним програмним забезпеченням кліп на фоні зеленого екрану легко перетворюється на канву, з якою креатор може робити що завгодно.

public-FIAT---500E---81585906322--default--1280_1

Світломузика для електрокарів: Fiat співпрацює з модними брендами

В рамках нової місії компанія Fiat співпрацює з італійськими модними брендами та закликає всіх до підтримки екології у своєму житті.

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa закликають мити руки та сидіти вдома

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa показали, що вони миють руки, не забувають про антисептик і взагалі тренуються вдома.

Асоціація ANAIS, яка бореться з домашнім насильством, нагадує, що не кожен дім – безпечний

У Румунії агенція Cheil та асоціація ANAIS попереджають, що випадки домашнього насильства за час карантину лише почастішали.

З гумором про сумне: абетка коронавірусу та приладдя, щоб не торкатися обличчя руками

«Абетка коронавірусу» була створена креаторами-фрілансерами, щоб допомогти людям зайняти себе чимось і підбадьорити їх у цей нелегкий час.

Британський режисер зняв химерний кліп, що закликає триматися подалі від наркотиків

Британському режисеру вдалося перетворити енергійну техно-музику італійського діджея П’єро Пірупи на дійсно химерний кліп.