В это воскресенье платформа для знакомств Tinder выпустила первый эпизод своей интерактивной игры Swipe Night. Новые эпизоды в этом месяце будут выходить каждое воскресенье до самого Хэллоуина, в период между шестью вечера и полночью.

Игрокам предлагается сценарий вечеринки за несколько часов до конца света. Ожидаемо, на ней царит хаос, и участникам предлагается, «свайпая» вправо или влево, принять ряд решений, которые повлияют на развитие сюжета. На принятие каждого решения дается лишь семь секунд.

Некоторые из них – шуточные, некоторые – испытывают на прочность альтруизм игрока. Например, вы можете либо пройти мимо раненого, лежащего на тротуаре, либо попытаться помочь.

Каждый эпизод длится минут пять.

Tinder утверждает, что Swipe Night – больше, чем просто попытка создать оригинальный контент. Пользователи смогут показывать на своей страничке три принятых решения из каждого эпизода. И им, естественно, будут отправлять ссылки на других игроков.

Идея заключается в том, что у тех, кто проходит эту игру, по крайней мере, одна тема для разговора уже есть.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«Львівське» та McCann Kyiv створили комунікаційну кампанію для Lwiwske Slodowe Specjalne

«Львівське» та McCann Kyiv створили комунікаційну кампанію, присвячену запуску новинки — ретросорту Lwiwske Slodowe Specjalne. За шедеври живопису поціновувачі мистецтва ...

Креативна еволюція музеїв: від «храмів муз» до простору співтворчості

Замість передмови: вже скоро (віримо!) настане час, коли двері музеїв знову відкриються для нас. І ми знову повернемося до вічних ...

Гравець під ніком «Знижка»: мережа KFC влаштувала полювання в грі Fortnite

Мережа KFC влаштувала полювання в онлайн-грі Fortnite, метою якого було перемогти п’ять кращих професійних гравців кіберспорту, щоб виграти знижки.

Художник створив роборота, який складає та співає молитви у паризькому музеї

Роботичний рот без тіла але зі штучним інтелектом співає згенеровані його алгоритмами молитви на манер григоріанського хоралу.

АЛЛО випускає смарт-котів

Нові гаджети краще старих. Це знают навіть чотирилапі. Слухаємо їхні поради у весняному ролику від TABASCO “Все буде “мяу”, – ...

Nebo ideas agency

Nebo на культурній орбіті: цікаве з дошки культури за місяць

Привіт, земляни! Nebo ideas agency всією командою починає працювати над своєю колонкою на платформі creativity.ua. Ми вирішили писати статті не ...