Тіна Кароль заговорила з користувачами в популярному мессенджері

За що ми любимо музичних артистів? За пісні, за харизму, красу, а головне – за голос. Тепер голос однієї з кращих співачок країни Тіни Кароль можна почути прямо в особистому повідомленні.

Агентство Havas Digital Kyiv створили перший в Україні аудіопак серед зірок у Viber для самої Тіни Кароль. У ньому 19 стікерів із фразами з пісень, коронними виразами, сміхом і навіть поцілунком співачки, які підходять для щоденного чатінга з друзями, коханими і рідними. За перший тиждень аудіопак скачали більше 300 тис користувачів, а самі стікери використовували в повідомленнях 1 963 555 разів!

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Створено пристрій, який здатен імітувати зміни температури у віртуальній реальності

Дослідники знайшли спосіб імітувати зміни температури у віртуальній реальності, впорскуючи в ніс користувача спеціальні хімічні речовини без запаху.

Нова пошта Глобал стирає кордони у онлайн-покупках

Щоб заохотити клієнтів до замовлень по всьому світу, Нова пошта Глобал запустила нову комунікаційну платформу. Стратегію та кампанію розробили в ...

«Онлайн-мероприятия становятся образовательными шоу»: с какими вызовами сталкивается ивент-индустрия

В первые недели карантина онлайн-контент был королем: казалось, все начали проходить курсы, смотреть образовательные ролики и учиться дома на мастер-классах. ...

GOLUBi GROUP создали новое сообщество «Рыбстеров»

Как возникло движение рыбстеров? Клиент готовился запустить в производство новый продукт и обратился в агентство GOLUBi GROUP за решением, под ...

Колір борщу – хіт сезону. Принаймні так запевняє туристична служба Литви

Саме на характерний «холодний рожевий» колір борщу ця прибалтійська країна зробила ставку, щоб привабити до себе якомога більше туристів.

Природа відновлення тіла в новій рекламній кампанії бренду «Моршинська»

Креативне агентство Fedoriv та продакшн-компанія Esse Production House запустили концептуально нову рекламу кампанію бренду «Моршинська».