Мюнхенский фотограф Том Хеген занимается аэрофотосьемкой тех уголков Земли, где человеческое присутствие особенно заметно. Его новая «тепличная» серия посвящена назревающей проблеме «Как прокормить планету?». Ведь по мере того, как растет население, эта задача становится все более непростой. Поэтому фотограф обратил свое внимание на поля Голландии. А центральное место на этих фото заняли огромные теплицы, заливающие светом ночной пейзаж.

Эти теплицы – попытка Голландии накормить максимум людей, используя минимум места. Чтобы можно было собирать урожай круглый год, в них поддерживаются нужные температура, влажность и освещение. Отсюда и иллюминация.

Масштабы теплиц тоже становятся понятны, если вспомнить, что Голландия – второй по величине экспортер продуктов питания в мире.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa закликають мити руки та сидіти вдома

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa показали, що вони миють руки, не забувають про антисептик і взагалі тренуються вдома.

Асоціація ANAIS, яка бореться з домашнім насильством, нагадує, що не кожен дім – безпечний

У Румунії агенція Cheil та асоціація ANAIS попереджають, що випадки домашнього насильства за час карантину лише почастішали.

З гумором про сумне: абетка коронавірусу та приладдя, щоб не торкатися обличчя руками

«Абетка коронавірусу» була створена креаторами-фрілансерами, щоб допомогти людям зайняти себе чимось і підбадьорити їх у цей нелегкий час.

Британський режисер зняв химерний кліп, що закликає триматися подалі від наркотиків

Британському режисеру вдалося перетворити енергійну техно-музику італійського діджея П’єро Пірупи на дійсно химерний кліп.

coronavirus-fight-club-platforma-1

Platforma пропонує вступити до Coronavirus Fight Club…

…і випускає колекцію мила. А точніше – скрінсейвери для смартфонів, які нагадують про найважливіші на сьогодні дії. Зазвичай люди торкаються ...

Художниця Олена Левська про роль книжкової ілюстрації в розвитку креативного мислення

Коли людина починає креативно мислити? З перших днів, з першої миттєвості, коли вона починає розрізняти предмети, з першого почутого слова. ...