Теперь можно встроить в свой интерьер еще не купленную мебель (ВИДЕО)

Приложение станет доступно в середине сентября, когда начнет функционирование новая iOS 11 от Apple. Приложение получило название Ikea Place. Оно будет включать в себя 2 тыс. продуктов компании. Компании сделает акцент на мебели большого размера – стульях, столах, диванах.

Вчера на презентации своих новых продуктов компания Apple продемонстрировала некоторые возможности дополненной реальности нового устройства. В частности, фокус новых гаджетов делает на дополненную реальность AR и проекты, связанные с ней. Все новые iPhone будут поддерживать эти продукты.


Подробнее: https://adindex.ru/news/innovations/2017/09/13/165705.phtml

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Fortnite проти Apple: найпопулярніша гра позивається на найдорожчу компанію світу

Початок конфлікту між Fortnite та Apple ознаменував, зокрема, ролик, який кадр за кадром пародіює іконічну рекламу Apple «1984».

banda розробила новий брендинг Seadora. Fish-booking online

Seadora — це рибна крамничка. Але онлайн. Її унікальність в тому, що рибку тут доставляють з різних країн вже за ...

Isobar Ukraine запускає послугу з розробки банерів з 3D і AR технологіями

Діджитал-агентство Isobar Ukraine протестувало нову послугу. Вона включає розробку банерів з 3D елементами під розміщення в Display & Video 360, ...

Компанія Optus збудувала велетенську іграшкову трасу для перегонів, щоб пояснити логотип «yes»

Все почалося з того, що новачок погодився приєднатися до монументального задуму дітей і збудувати разом з ними велетенську іграшкову трасу для перегонів.

Американські стоматологи зняли серію сатиричних відео про самолікування

Як показує ця серія сатиричних відео про самолікування від Американської асоціації ортодонтів, сам собі лікар – не те саме, що сам собі перукар.

Publicis Groupe запускає в Україні PR-агенцію MSL

Publicis Groupe оголосила про відкриття в Україні глобальної агенції MSL, що займається PR та інтегрованими комунікаціями. Утілюючи стратегію розвитку та ...