Телевизор для мебели (ВИДЕО)

Пока все гонятся за большими экранами и улучшенными характеристиками, представители Samsung решили обратить внимание на обрамление технологий и представили модель Serif.

Над корпусом телевизора работали французские дизайнеры Ронан и Эрван Буруллек. Serif будет представлен в трех цветах – белом, красном и темно-синем. Все провода скрыты за задней крышкой. Выпуск данной модели – напоминание о том, что все современные телевизоры выглядят практически одинаково – функционально, но одинаково уродливо в эстетическом плане.

Samsung еще не объявил цену нового гаджета, однако известно, что телевизор поступит в продажу в Дании, Франции, Швеции и Великобритании 2 ноября. В планах компании выход на рынок США.

Это вторая коллаборация Samsung с дизайнерами за последнее время – ранее в этом году компания представила телевизор с изогнутым экраном, разработанный Ивом Бехаром, сообщает Adweek.


Подробнее:http://adindex.ru/news/digital/2015/09/22/128151.phtml

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.