Телевизор для мебели (ВИДЕО)

Пока все гонятся за большими экранами и улучшенными характеристиками, представители Samsung решили обратить внимание на обрамление технологий и представили модель Serif.

Над корпусом телевизора работали французские дизайнеры Ронан и Эрван Буруллек. Serif будет представлен в трех цветах – белом, красном и темно-синем. Все провода скрыты за задней крышкой. Выпуск данной модели – напоминание о том, что все современные телевизоры выглядят практически одинаково – функционально, но одинаково уродливо в эстетическом плане.

Samsung еще не объявил цену нового гаджета, однако известно, что телевизор поступит в продажу в Дании, Франции, Швеции и Великобритании 2 ноября. В планах компании выход на рынок США.

Это вторая коллаборация Samsung с дизайнерами за последнее время – ранее в этом году компания представила телевизор с изогнутым экраном, разработанный Ивом Бехаром, сообщает Adweek.


Подробнее:http://adindex.ru/news/digital/2015/09/22/128151.phtml

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Все як ніколи залежить від тебе. «Нова пошта» закликає не зупинятися

Все як ніколи залежить від тебе. «Нова пошта» закликає не зупинятися

Соціальний ролик «Нової пошти» закликає продовжувати рух уперед заради власного майбутнього. Героями надихаючого відео стали бігуни з-понад 15-ти міст України, а ...

Український дизайн упаковки переміг на A’Design Award & Competition 2020

Проєкт української дизайнерки Ольги Тахтарової визнали кращим на міжнародному конкурсі A’Design Award у категорії «дизайн упаковки». Дизайнерка створила упаковку для ...

Селфі на захід сонця: художник створює фантастичні сцени за допомогою картонних силуетів

У вечірніх сутінках художник Джон Маршалл може стати ким завгодно, адже саме тоді він створює свої фантастичні сцени за допомогою картонних силуетів.

Подорож квартирою у стилі стоп-моушн: як створювали мультфільм «Муніме»

Подорож квартирою у стилі стоп-моушн: як створювали мультфільм «Муніме»

Анімаційна студія Happy Hippie Lab спільно з компанією Because Production знімають мультфільм «Муніме». Це 4-хвилинна історія пригод маленького хлопчика, який зранку прокидається ...

Які ідеї перемогли в конкурсі на кращий дизайн дезінфектанту для рук

Метою конкурсу на кращий дизайн дезінфектанту для рук був пошук рішень, які дозволять людям безпечно повернутися до суспільного життя після карантину.

Бренд аудіотехніки Bose згадує сусідів незлим тихим словом та обмінює децибели на знижки

Багато кому доводиться час від часу миритися з галасливими сусідами. Саме до цих реалій і звертається бренд аудіотехніки Bose у своїй новій кампанії.