Телекомунікаційна компанія показала, як виглядає погане інтернет-з’єднання в реальному житті

Агенція Saatchi & Saatchi New Zealand створила нову кампанію для провайдера телекомунікацій Chorus. Ця кампанія спрямована на пропагування оптоволоконних мереж для тих, хто до них ще не під’єднався і терпить погане інтернет-з’єднання. Для того, щоб продемонструвати, що така якість з’єднання не є в наш час нормою, креатори перенесли всі типові недоліки «поганої мережі» на такого собі Карла, який живе по сусідству.

Бідолашний Карл постійно стикається з ними у своєму повсякденному житті по цей бік екрану: його сушарка для одягу глючить, його обличчя аж рясніє від графічних артефактів, а м’ячик його собаки зависає… в повітрі.

Довести, що оптоволокно – це мейнстрім

Каррен Гаркер (Karren Harker), директорка з маркетингу Chorus, так пояснила цю кампанію про погане інтернет-з’єднання: «Зараз ми завершуємо прокладання оптоволоконної мережі. І оскільки попит на такий вид з’єднання росте, оптоволокно обирають дуже багато людей. Їх кількість в Новій Зеландії становить майже 60%, тобто зараз ми звертаємося вже до більш консервативних споживачів. А вони є доволі складнодосяжною аудиторією, яка з обережністю ставиться до нових технологій і готова використовувати їх лише тоді, коли такий продукт вже став мейнстрімом. Тому наша нова кампанія звертається саме до людей з таким типом мислення. Вона пояснює, що оптоволокно – це нова норма, яка несе із собою численні переваги в реальному житті».

Авторами кампанії стали Крістал Найт (Kristal Knight) та Корі Челмерс (Corey Chalmers).

Найт пояснює: «Нова Зеландія може похвалитися якістю своєї оптоволоконної мережі, яка до 2022 року стане доступною для 87% населення. Але багато людей досі не усвідомлюють, що наразі саме таке з’єднання потрібне для того, щоб користуватися Інтернетом у повному обсязі. Тому наша кампанія мала делікатно пояснити цій частині користувачів, що швидкий Інтернет – норма для нашого часу».

А Челмерс додає: «Часто люди навіть не усвідомлюють, що погане інтернет-з’єднання та пов’язані з ним неприємності – це не те, з чим слід миритися. І ми сподіваємося, що ця кампанія стане нагадуванням про кращу альтернативу нескінченним глюкам».

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Grammarly створила перший анотований GEC-корпус української мови і виклала його у відкритий доступ

Компанія Grammarly, анонсувала створення та публікацію у відкритому доступі першого анотованого GEC-корпусу української мови. Компанія розробляє онлайн-сервіс на основі штучного ...

«Довго й нещасливо»: страхова компанія переінакшила віршик про Хитуна-Бовтуна

Partners Life планує анімувати ряд класичних дитячих віршиків, починаючи з Хитуна-Бовтуна, і перетворити їх на історії про фінансово хиткі ситуації.

Коли людей попросили намалювати кетчуп, вони намалювали Heinz

Більшість людей намалювали характерну пляшку кетчупу Heinz, хоча жоден з учасників експерименту не знав, що його ініційовано цим брендом.

Шість креативних кампаній, які завдячують своїм успіхом фанатам

Своїм розголосом кожна така кампанія завдячує саме суперфанатам. Це – приклад того, як можна активізувати та винагородити за лояльність своїх прихильників.

Unilever декларує різноманіття і оголошує війну рекламним стереотипам

Компанія Unilever заявила, що боротиметься з рекламними стереотипами та працюватиме з більшим числом підприємств, якими керують жінки та предстаники етнічних ...

Світ заслуговує на свідків. Кампанія Leica від TBWA\ Paris

Leica, легендарний німецький виробник фотообладнання, історія якого сягає понад 150 років, відзначає відданість фотографів, які відображають світ, у новій міжнародній ...