Английский бренд чая Tetley снял рекламные ролики о том, что совместное чаепитие может помирить даже заклятых врагов.

Бренд с 1973 г. использовал для своей рекламы персонажей Tetley tea folk. Но решил отказаться от этих образов, так как молодежь считает их старомодными.

Новые герои — пес и кот — вынуждены коротать время вместе, пока хозяин на работе. Погода дождливая, сил для игр и веселья у них нет. Они решают устроить чаепитие. Питомцы мило болтают. Собака спрашивает: «А ты как любишь пить чай: когда молоко добавляется в начале или в конце?». На что кошка возмущенно отвечает: «Конечно, в конце. Я же не животное какое-то».

Так, за чашкой чая обнаруживается, что у них есть что-то общее. И их прошлая вражда остается позади.

Над кампанией работало агентство Spark44 London.


Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«Львівське» та McCann Kyiv створили комунікаційну кампанію для Lwiwske Slodowe Specjalne

«Львівське» та McCann Kyiv створили комунікаційну кампанію, присвячену запуску новинки — ретросорту Lwiwske Slodowe Specjalne. За шедеври живопису поціновувачі мистецтва ...

MGID почала поширювати контент Червоного Хреста про коронавірус на благодійних засадах

В умовах перенасиченості інформаційного простору повідомленнями про коронавірус найбільш надійним джерелом інформації є офіційні міжнародні організації з охорони здоров’я, гуманітарні ...

corona_colosseum2_1

Досвід Італії: чого слід чекати рекламній індустрії

Саме Італію зараз можна вважати передвісницею тих змін, яких слід чекати рекламній індустрії та медійній сфері інших західних країн у часи кризи.

Пандемічна комунікація бренду: швидке реагування, планування, релевантність

Про стратегію поведінки брендів під час надзвичайної ситуації, якою стала пандемія короновірусу, розповідають Сhief Еxecutive Оfficer в MullenLowe Adventa Світлана ...

Гонщики «Формули-1» вийшли на віртуальну трасу (і не лише вони)

Оскільки нинішній спортивний сезон було призупинено, організатори «Формули-1», щоб фанати та гонщики не скучили, перенесли перегони на віртуальну трасу.

Гравець під ніком «Знижка»: мережа KFC влаштувала полювання в грі Fortnite

Мережа KFC влаштувала полювання в онлайн-грі Fortnite, метою якого було перемогти п’ять кращих професійних гравців кіберспорту, щоб виграти знижки.