Те, чого серце бажає, у промо-ролику смарт-браслета Fastrack

Індійська компанія Fastrack випустила смарт-браслет Reflex Beat, який в реальному часі показує пульс свого носія. А щоб зацікавити індійських користувачів у такій функції, агенція Lowe Lintas Bangalore випустила невеличкий промо-ролик, спрямований, як стверджують креатори, на представників покоління Z. Чому саме на них? Тому, що цьому поколінню притаманна надзвичайна відвертість і схильність приймати рішення «за покликом серця».

Тому кампанія «Чого серце бажає» (What you heart now) обігрує цю готовність йти туди, куди веде серце. Навіть якщо це рішення доволі… неочікуване.

Ролик показує багатоквартирний будинок та юнака, що саме вирушає з дому. В цей самий момент повз нього проходить чарівна сусідка, він переводить погляд на неї, пульс підскакує і… його погляд ковзає далі, на іншого сусіда, чотирилапого. І з калатаючим серцем хлопець пробігає повз дівчини, щоб погладити песика.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.