Індійська компанія Fastrack випустила смарт-браслет Reflex Beat, який в реальному часі показує пульс свого носія. А щоб зацікавити індійських користувачів у такій функції, агенція Lowe Lintas Bangalore випустила невеличкий промо-ролик, спрямований, як стверджують креатори, на представників покоління Z. Чому саме на них? Тому, що цьому поколінню притаманна надзвичайна відвертість і схильність приймати рішення «за покликом серця».

Тому кампанія «Чого серце бажає» (What you heart now) обігрує цю готовність йти туди, куди веде серце. Навіть якщо це рішення доволі… неочікуване.

Ролик показує багатоквартирний будинок та юнака, що саме вирушає з дому. В цей самий момент повз нього проходить чарівна сусідка, він переводить погляд на неї, пульс підскакує і… його погляд ковзає далі, на іншого сусіда, чотирилапого. І з калатаючим серцем хлопець пробігає повз дівчини, щоб погладити песика.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Когда браузер становится боссом

В cookie-free рекламном ландшафте будущего браузеры и операционные системы встанут на страже цифрового маркетинга в качестве «привратников». И новый расклад ...

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa закликають мити руки та сидіти вдома

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa показали, що вони миють руки, не забувають про антисептик і взагалі тренуються вдома.

Асоціація ANAIS, яка бореться з домашнім насильством, нагадує, що не кожен дім – безпечний

У Румунії агенція Cheil та асоціація ANAIS попереджають, що випадки домашнього насильства за час карантину лише почастішали.

AdGoodNews

Carat Ukraine запустив AdGoodNews — канал добрих новин на час карантину

Як тільки було оголошено карантин, агентство Carat Ukraine запустило план проактивних дій, які дозволяють йти в ногу з поточними подіями ...

З гумором про сумне: абетка коронавірусу та приладдя, щоб не торкатися обличчя руками

«Абетка коронавірусу» була створена креаторами-фрілансерами, щоб допомогти людям зайняти себе чимось і підбадьорити їх у цей нелегкий час.

Британський режисер зняв химерний кліп, що закликає триматися подалі від наркотиків

Британському режисеру вдалося перетворити енергійну техно-музику італійського діджея П’єро Пірупи на дійсно химерний кліп.