Індійська компанія Fastrack випустила смарт-браслет Reflex Beat, який в реальному часі показує пульс свого носія. А щоб зацікавити індійських користувачів у такій функції, агенція Lowe Lintas Bangalore випустила невеличкий промо-ролик, спрямований, як стверджують креатори, на представників покоління Z. Чому саме на них? Тому, що цьому поколінню притаманна надзвичайна відвертість і схильність приймати рішення «за покликом серця».

Тому кампанія «Чого серце бажає» (What you heart now) обігрує цю готовність йти туди, куди веде серце. Навіть якщо це рішення доволі… неочікуване.

Ролик показує багатоквартирний будинок та юнака, що саме вирушає з дому. В цей самий момент повз нього проходить чарівна сусідка, він переводить погляд на неї, пульс підскакує і… його погляд ковзає далі, на іншого сусіда, чотирилапого. І з калатаючим серцем хлопець пробігає повз дівчини, щоб погладити песика.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«ЛЮКС» відзначає 20 років на ринку України новим роликом та оновленим дизайном

У березні на екранах українських телевізорів з’явилася нова реклама бренду «ЛЮКС», присвячена святкуванню 20-річчя присутності бренду на ринку України. У ...

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Згідно з даними Kantar CMeter, новинні ресурси та освітні портали для школярів суттєво збільшили свої охоплення у березні. Також українці шукали лікарські ...

Людяність та співчуття, або Якими бренди повинні стати у новій нормальності

У цей період глобальної тривоги та невизначеності відома британська рекламістка Кейт Смітер стверджує, що співпереживання та людяність сьогодні є життєво ...

Співачка Grimes випустила кліп на фоні зеленого екрану, з яким можна експериментувати досхочу

Із сучасним програмним забезпеченням кліп на фоні зеленого екрану легко перетворюється на канву, з якою креатор може робити що завгодно.

public-FIAT---500E---81585906322--default--1280_1

Світломузика для електрокарів: Fiat співпрацює з модними брендами

В рамках нової місії компанія Fiat співпрацює з італійськими модними брендами та закликає всіх до підтримки екології у своєму житті.

Телеприсутність у музеї: британською галереєю мистецтв розгулюють роботи

Одна з мистецьких галерей Великобританії, схоже, знайшла вихід із нинішньої ситуації, запропонувавши відвідувачам телеприсутність у музеї.