Этой зимой одно из подразделений таиландского Министерства здравоохранения столкнулось с проблемой: как убедить людей не есть насквозь пропитанные химикатами несезонные овощи? То есть, со всеми теми удобрениями, которыми их поливают фермеры, чтобы собрать урожай в любое нужное им время.

Учитывая, что вся эта химия никуда не исчезает, даже если овощи вымыть, Минздрав и привлеченное для этой цели агентство Leo Burnett Bangkok пришли к выводу, что публику надо от овощей не по сезону отучить. А лучшее средство для этого – немного шоковой терапии и черного юмора, как видно из этого ролика:

А мораль тут такова: не кормите своих близких несезонными разносолами. Даже если они вас очень попросят.

Цель кампании – убедить людей не покупать такие овощи. Ведь если спроса на них не будет, фермерам придется отказаться от этой практики.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Співачка Grimes випустила кліп на фоні зеленого екрану, з яким можна експериментувати досхочу

Із сучасним програмним забезпеченням кліп на фоні зеленого екрану легко перетворюється на канву, з якою креатор може робити що завгодно.

public-FIAT---500E---81585906322--default--1280_1

Світломузика для електрокарів: Fiat співпрацює з модними брендами

В рамках нової місії компанія Fiat співпрацює з італійськими модними брендами та закликає всіх до підтримки екології у своєму житті.

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa закликають мити руки та сидіти вдома

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa показали, що вони миють руки, не забувають про антисептик і взагалі тренуються вдома.

Асоціація ANAIS, яка бореться з домашнім насильством, нагадує, що не кожен дім – безпечний

У Румунії агенція Cheil та асоціація ANAIS попереджають, що випадки домашнього насильства за час карантину лише почастішали.

З гумором про сумне: абетка коронавірусу та приладдя, щоб не торкатися обличчя руками

«Абетка коронавірусу» була створена креаторами-фрілансерами, щоб допомогти людям зайняти себе чимось і підбадьорити їх у цей нелегкий час.

Британський режисер зняв химерний кліп, що закликає триматися подалі від наркотиків

Британському режисеру вдалося перетворити енергійну техно-музику італійського діджея П’єро Пірупи на дійсно химерний кліп.