Сингапурское отделение компании Coca-Cola использовало OLED-дисплеи для оформления бутылочек из эксклюзивной серии, посвященной «Звездным войнам». Все же премьера следующего фильма саги не за горами.

Этикетки с OLED-подсветкой были сделаны немецким стартапом Inuru. Они светятся от прикосновения, а энергию получают от встроенной напечатанной батарейки, которой хватает примерно на 500 включений. Компания уверяет, что ее светодиоды экологичны, так как они изготовлены без использования редкоземельных металлов.

Серия из 8000 бутылок предназначена фанатам, но чтобы заполучить себе такую, придется немного поднапрячься. На Instagram и Facebook будут публиковаться подсказки, как найти «хранителей», у которых можно получить специальный пароль, который и позволит приобрести эксклюзивную бутылочку. «Галактическая охота» будет длиться до выхода фильма на экраны.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«ЛЮКС» відзначає 20 років на ринку України новим роликом та оновленим дизайном

У березні на екранах українських телевізорів з’явилася нова реклама бренду «ЛЮКС», присвячена святкуванню 20-річчя присутності бренду на ринку України. У ...

Платформа Playform пропонує кожному креатору тренувати штучний інтелект з нуля особисто для себе

Платформа Playform намагається зробити мистецьку сторону штучного інтелекту доступною для креаторів та пропонує зручний інтерфейс.

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Згідно з даними Kantar CMeter, новинні ресурси та освітні портали для школярів суттєво збільшили свої охоплення у березні. Також українці шукали лікарські ...

Людяність та співчуття, або Якими бренди повинні стати у новій нормальності

У цей період глобальної тривоги та невизначеності відома британська рекламістка Кейт Смітер стверджує, що співпереживання та людяність сьогодні є життєво ...

Співачка Grimes випустила кліп на фоні зеленого екрану, з яким можна експериментувати досхочу

Із сучасним програмним забезпеченням кліп на фоні зеленого екрану легко перетворюється на канву, з якою креатор може робити що завгодно.

public-FIAT---500E---81585906322--default--1280_1

Світломузика для електрокарів: Fiat співпрацює з модними брендами

В рамках нової місії компанія Fiat співпрацює з італійськими модними брендами та закликає всіх до підтримки екології у своєму житті.