«Стіна звуку» від польських дизайнерів співає вашим голосом

Варшавська команда креаторів panGenerator явила публіці свою нову інсталяцію, яка поєднує в собі скульптуру з музикою. «Стіна звуку» може записати голос людини, а потім відтворити його у безлічі варіацій. Цей стріт-арт-проект є експериментом, щоб дізнатися, як саме перехожі будуть взаємодіяти з інсталяцією, додаючи до неї все нові голоси та мелодії.

«Стіну звуку» можна назвати своєрідним графіті, проте не статичним, а інтерактивним. Набір семплерів та секвенсерів утворює сітку з шестикутників, кожен вузол якої здатен записувати та програвати звуки. А численні зв’язки між вузлами дозволяють створити мелодію, використовуючи голос лише однієї людини.

Кожен модуль працює автономно, і єдиного центру в цій інсталяції немає. Достатньо лише під’єднати живлення до кожного десятого з них. Повертаючи ручку, людина визначає, з яким сусіднім модулем треба встановити взаємодію. Тобто кількість модулів та їх розташування в інсталяції можуть бути якими завгодно. Навіть чіп для звукозапису можна потенційно замінити звукогенератором. Тож така стіна може згодом набути будь-якої конфігурації.

Джерело

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Заснована цими трьома ритейлерами інвестиційна фірма Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження інноваційних альтернатив.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.

Їстівні квіти та неїстівна піца: креатив до Дня закоханих 2021

Їстівні квіти та неїстівна піца, білизна для телефонів та для тестів на цноту – ось таких форм набув креатив до Дня закоханих 2021.

На що схожа твоя любов до діджиталу: тест до Дня закоханих від агенції VIVID та Admixer Advertising

Команди агенції VIVID разом з Admixer Advertising спеціально до Дня закоханих вирішили подарувати всім заряд чудового настрою та безліч позитивних ...