Спустя 37 лет Xfinity воссоединяет персонажей «Инопланетянина»

37 лет назад фильм «Инопланетянин» (E.T.) вышел на экраны кинотеатров и запал в души зрителей. Теперь же благодаря компании Xfinity «Инопланетянин» получил еще одну возможность вызвать в нас немного умиления.

Этот мини-фильм был отснят с благословения и при поддержке Стивена Спилберга. В нем мы видим, как в предпраздничное время дети обнаруживают за снеговиком маленького внеземного гостя.

Инопланетянин спрашивает у мальчика, не он ли Эллиот. Но нет – это не Эллиот, а его сын (все же немало лет прошло). А отца в мини-фильме играет Генри Томас, который, собственно, и сыграл роль Эллиота в оригинале. И наступает трогательное воссоединение давних друзей.

Семейство показывает инопланетянину, как сильно изменился мир за это время: от голосового управления до виртуальной реальности.

По словам Генри Томаса: «Зрители найдут в этом фильме все то, чего они хотели бы от сиквела, безо всяких фальшивых нот, которые могли бы разрушить очарование оригинала. Прочитав сценарий, я сразу понял, почему Стивен Спилберг его одобрил. Это все та же трогательная история, и атмосфера оригинального фильма в ней ничуть не утрачена».

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

WOW-ефект як ключовий засіб закріплення меседжу івенту

WOW-ефект — це, мабуть, один із основних засобів закріплення меседжу заходу. Бо зазвичай момент WOW відбувається в кульмінаційній частині події, ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...