Щоб заохотити людей ставати донорами для пересадки рогівки, агенція Wunderman Thompson, компанія Sony та відомий аргентинський музикант Данте Спінетта (Dante Spinetta) створили кліп у підтримку INCUCAI. Цей інститут є найвідомішою некомерційною організацією Аргентини, що займається пошуком донорських органів. Проте побачити кліп ви не зможете. Принаймні без допомоги. Тому що це відео можна побачити лише на мобільному пристрої, і лише якщо ви повернете його екраном до очей когось іншого. Якщо ж цього не зробити, то зображення стане розмитим, і все, що можна буде побачити, це тіні та яскраві плями.

Ідея за цим проектом стоїть така: ті, хто потребують пересадки рогівки, так само змушені покладатися на чужу допомогу, щоб бачити.

Інстаграм стає розмитішим

За допомогою свого новаторського художнього та технологічного підходу агенція Wunderman Thompson Argentina намагається пояснити публіці, з якими складнощами стикаються люди, у яких пошкоджена рогівка, та як важливо бути донором. З цією метою агенція розробила також ексклюзивні фільтри для Інстаграму, використовуючи хештег #XTUSOJOS. В цьому їй допоміг художник Tokyyto, який є автором найбільш популярних фільтрів у соцмережах. Він вирішив приєднатися до ініціативи, щоб ті, хто бажає поширити це послання, могли викладати свої сторіз, використовуючи таку само відеоадаптацію.

Трішки емпатії

«Ми зосередилися на тому, щоб креативно продемонструвати співпрацю та емпатію. Тому ми розробили інтерактивний інструмент, який працює лише за допомогою іншої людини, адже самі побачити кліп ви не зможете. Таким чином ми намагаємося дати глядачам можливість хоча б на кілька секунд поставити себе на місце (і поглянути очима) того, хто страждає на цю проблему», – пояснили Дені Мінакер (Dany Minaker) та Себастіан Тарацага (Sebastián Tarazaga), креативні директори Wunderman Thompson по регіону Латинської Америки.

А Бас Корстен (Bas Korsten), креативний директор міжнародного відділу Wunderman Thompson, зазначив: «Ця ідея – саме те, що ми у Wunderman Thompson прагнемо створювати. Вона поєднує в собі креативність, технології та людяність. І робить це так, щоб надихати, взаємодіяти та сприяти взаємодопомозі».

Кампанія перенаправляє відвідувачів на сайт INCUCAI, де можна онлайн дати згоду на те, щоб рогівку можна було використати як донорський орган після смерті людини.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ракета анонс

Бургер в ізоляції, а ти? Інструкція з правилами карантину від RAKETA

Перша українська доставка їжі RAKETA нагадує про можливість безпечної безконтактної доставки, а такоє інші прості правила самоізоляції в новій серії ...

AdGoodNews

Carat Ukraine запустив AdGoodNews — канал добрих новин на час карантину

Як тільки було оголошено карантин, агентство Carat Ukraine запустило план проактивних дій, які дозволяють йти в ногу з поточними подіями ...

З гумором про сумне: абетка коронавірусу та приладдя, щоб не торкатися обличчя руками

«Абетка коронавірусу» була створена креаторами-фрілансерами, щоб допомогти людям зайняти себе чимось і підбадьорити їх у цей нелегкий час.

Британський режисер зняв химерний кліп, що закликає триматися подалі від наркотиків

Британському режисеру вдалося перетворити енергійну техно-музику італійського діджея П’єро Пірупи на дійсно химерний кліп.

coronavirus-fight-club-platforma-1

Platforma пропонує вступити до Coronavirus Fight Club…

…і випускає колекцію мила. А точніше – скрінсейвери для смартфонів, які нагадують про найважливіші на сьогодні дії. Зазвичай люди торкаються ...

WOG запропонувала нову версію дорожніх знаків

WOG закликає українців залишатися вдома під час карантину. Цього разу команда WOG створила серію віртуальних дорожніх знаків, де за основу ...