Социальная реклама от НАТО для Афганистана

В видеоролике кадры улыбающихся людей перемежаются кадрами военной техники и взрывов. На этом фоне звучат истории тех, кто не покинул Афганистан во время боевых действия, а всячески способствовал налаживанию мирной жизни в стране. Десантник Международных сил содействия безопасности (ISAF) рассказывает, как потерял ногу, “бабушка Кабула” – как пыталась сохранить историческое наследие страны, директор Национального института музыки – о работе по возрождению культуры среди детей, бизнес-леди – об организации курсов для женщин. 

Серия роликов-интервью с людьми, оставшимися в Афганистане, чтобы строить лучшую страну, снята бельгийским агентством Boondoggle. Их можно найти на специально созданном сайте (returntohope.com).

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Цукерковий робот Reese’s: в 2020 році двері самі відвідують людей на Хелловін

Цукерковий робот Reese’s управляється дистанційно. У ніч Хелловіну він завітає до тих, хто переконає бренд, що вони є справжніми фанатами цього свята.

Тіні та дзеркала: Burger King викликає привид Рональда МакДональда

Відвідувачам повідомили, що ті можуть викликати привид Рональда МакДональда, якщо перед дзеркалом тричі скажуть вголос фразу «canceled clown».

Ретро-ігри та бойові банщиці: кампанії, що стали доказом ефективності лоу-фай контенту

Існує кілька дієвих стратегій, які сприяють ефективності лоу-фай контенту. Стиль ретро та навмисно недоладно зроблена реклама входять до їх числа.

LIONS Live: шлях Libresse до правди та безстрашності

Шлях Libresse перетворив маленький бренд гігієнічних продуктів на лідера культурної думки і розбив табу навколо жіночого тіла.

LIONS Live: команда BBDO розповідає про кампанію «Ти – не ти, коли голодний»

Останні 10 років кампанія «Ти – не ти, коли голодний» невпинно розвивалася, оновлювалася і перетворила іконічний, але призабутий бренд на світового лідера.

LIONS Live: як створювалася кампанія The Truth Is Worth It

Люди цінують правду, але не завжди згодні з тим, що за неї треба платити. Тому кампанія The Truth Is Worth It мала змінити поведінку цілого покоління.