Смачний двіж разом з BigBon та Saatchi & Saatchi!

Коли ти молодий і запальний, то прагнеш охопити неосяжне, щоб зловити свій хайп і промчати на його хвилі. Інколи молоді люди так захоплені своїми заняттями, що навіть часу поїсти зовсім не мають. Чи вже мають?

Завдяки компанії «Mareven Food Ukraine» на ринок стрімко увірвався дико молодіжний і надзвичайно смачний продукт (ом-м-м—м-мно-ом-м-м-мном-м-м-м) – локшина ТМ BigBon. Вона швидкого приготування і з неймовірно смачними й крутими соусами.

«Коли за максимально короткий час треба цікаво та візуально драйвово розповісти про новий молодіжний продукті з його головними соусними перевагами, бренд-команда й агентство повинні відразу осідлати одну хвилю, щоб на її гребні увірватися в ефір. Так і сталося з цим проектом», – розповідає директор з маркетингу «Mareven Food Ukraine» Валентин Кравченко.

Саме для цього продукту Saatchi & Saatchi Ukraine та студія Gvardiya створили просте і прикольне відео. Разом із інтернет банерами воно є частиною лонч-кампанії BigBon в Україні. Тож вриваймося у смачний двіж, цитуючи BigBon: «Let’s go on!».

Над роликом працювали:

Команда Mareven Food Ukraine LLC

CEO – Mai Van Minh

CMO – Kravchenko Valentin

Marketing Category Manager – Tarasova Yarina

Команда креативного агентства Saatchi & Saatchi Ukraine

Production House: Gvardiya Film Production House

Post Production: Post Production Gvardiya Post

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.