Коли ти молодий і запальний, то прагнеш охопити неосяжне, щоб зловити свій хайп і промчати на його хвилі. Інколи молоді люди так захоплені своїми заняттями, що навіть часу поїсти зовсім не мають. Чи вже мають?

Завдяки компанії «Mareven Food Ukraine» на ринок стрімко увірвався дико молодіжний і надзвичайно смачний продукт (ом-м-м—м-мно-ом-м-м-мном-м-м-м) – локшина ТМ BigBon. Вона швидкого приготування і з неймовірно смачними й крутими соусами.

«Коли за максимально короткий час треба цікаво та візуально драйвово розповісти про новий молодіжний продукті з його головними соусними перевагами, бренд-команда й агентство повинні відразу осідлати одну хвилю, щоб на її гребні увірватися в ефір. Так і сталося з цим проектом», – розповідає директор з маркетингу «Mareven Food Ukraine» Валентин Кравченко.

Саме для цього продукту Saatchi & Saatchi Ukraine та студія Gvardiya створили просте і прикольне відео. Разом із інтернет банерами воно є частиною лонч-кампанії BigBon в Україні. Тож вриваймося у смачний двіж, цитуючи BigBon: «Let’s go on!».

Над роликом працювали:

Команда Mareven Food Ukraine LLC

CEO – Mai Van Minh

CMO – Kravchenko Valentin

Marketing Category Manager – Tarasova Yarina

Команда креативного агентства Saatchi & Saatchi Ukraine

Production House: Gvardiya Film Production House

Post Production: Post Production Gvardiya Post

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

MGID

MGID запускає контекстний фільтр статей зі згадками COVID-19

Міжнародна платформа нативної реклами MGID розширює можливості свого brand safety рішення для рекламодавців, запустивши новий контекстний фільтр. Він дозволить оминати ...

NESCAFE_3in1_XXL_Informer_040220b

Розмір стіка має значення. Запуск Nescafé 3в1 у новому XL-форматі

Чим більший стік, тим більше позитивних вражень. І кожний рекламний матеріал став відображенням цього твердження у новій кампанії Publicis Ukraine ...

Комунікація в часи пандемії: як не справити враження опортуніста

З точки зору піару далеко не кожен підхід до комунікації у часи кризи буде правильним. А неправильний підхід може надовго підірвати репутацію бренда.

Havas PR Київ анонсує перезапуск: новий топ-менеджмент, концепція та стратегія

Агентство Havas PR Kyiv, яке входить до складу Havas Creative Group Ukraine, анонсує перезапуск команди. Даниїл Ваховський став керуючим партнером ...

Когда браузер становится боссом

В cookie-free рекламном ландшафте будущего браузеры и операционные системы встанут на страже цифрового маркетинга в качестве «привратников». И новый расклад ...

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa закликають мити руки та сидіти вдома

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa показали, що вони миють руки, не забувають про антисептик і взагалі тренуються вдома.