На днях организация Born Free Foundation выпустила анимационный ролик, посвященный южноафриканским львам. Животных выращивают в неволе в качестве развлечения для туристов, которым хочется выложить в Инстаграме фоточку со львом. И живут такие львы, как правило, недолго.

На волне ажиотажа, поднявшейся после выхода римейка «Короля Льва», организация надеется обратить внимание публики на ручных львов, которых продают охотникам за трофеями, когда те становятся слишком большими.

Горькая ирония этой истории заключается в том, изначально мы видим, казалось бы, искреннюю заботу со стороны владелицы животного.

Вирджиния МакКенна, соучредительница Born Free Foundation, выразила надежду, что эта кампания найдет отклик в сердцах людей и побудит власти Южно-Африканской Республики принять меры, чтобы прекратить эту порочную практику.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa закликають мити руки та сидіти вдома

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa показали, що вони миють руки, не забувають про антисептик і взагалі тренуються вдома.

Асоціація ANAIS, яка бореться з домашнім насильством, нагадує, що не кожен дім – безпечний

У Румунії агенція Cheil та асоціація ANAIS попереджають, що випадки домашнього насильства за час карантину лише почастішали.

З гумором про сумне: абетка коронавірусу та приладдя, щоб не торкатися обличчя руками

«Абетка коронавірусу» була створена креаторами-фрілансерами, щоб допомогти людям зайняти себе чимось і підбадьорити їх у цей нелегкий час.

Британський режисер зняв химерний кліп, що закликає триматися подалі від наркотиків

Британському режисеру вдалося перетворити енергійну техно-музику італійського діджея П’єро Пірупи на дійсно химерний кліп.

Медична платформа Tribute розповідає про головний недолік електронних лікарів

Уявіть собі світ електронних лікарів, де машини – досконалі але без найменшого проблиску людяності – повністю взяли на себе діагностику та лікування.

дума про людей - ашот арушанов

Дума про засновника мотофестивалю «Тарасова Гора»

Managing Director медійного агентства IQ Media, Partner студії Motion Design NAOS.BAND і колумніст CreativityUA Юрій Дума продовжує серію історій про людей та ...