Синяя сумка IKEA продолжает эволюцию (ВИДЕО)

В рамках мероприятия «Дни демократичного дизайна» в шведском городе Эльмхульте дизайнер Off/White показал сумку из картона с надписью «Sculpture» и с желтой лентой вместо синей. В своем инстаграм-аккаунте Абло выложил видео, фиксирующее производственный процесс.

Сотрудничество дизайнера и IKEA на этом не заканчивается. Известно, что Абло займется дизайном мебельной линии. «Большинство людей живут в квартирах родителей и не думают о мебели. Мне интересно думать, какими будут их первые покупки, когда они начнут жить самостоятельно», — прокомментировал коллаборацию Вирджил Абло.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.