Шведська компанія переконує геймерів їсти овочі та фрукти замість піци та чипсів

Щоб допомогти Міністерству продовольства Швеції у його спробах пропагувати здорове харчування, компанія Total Produce Nordic запустила нову кампанію. Націлена вона на, мабуть, найнедосяжнішу в цьому плані групу населення. Кампанія Eat ’Em Up 2 Level Up, створена агенцією Ehrenstråhle, переконує геймерів їсти овочі та фрукти замість звичної для багатьох нездорової їжі.

Юнакам у віці від 15 до 25 років було запропоновано ексклюзивні скіни та віртуальне спорядження у ряді найпопулярніших онлайн-ігор, таких як League of Legends, CS:GO чи Valorant. Хитрість полягала в тому, що за кожну таку ексклюзивну річ треба було «платити» споживанням фруктів та овочів. А на доказ цього геймер мав записати відео та опублікувати його у Facebook.

Відеоігри та кіберспорт є зараз популярними як ніколи, і це зацікавлення продовжує зростати. Тим паче, що карантин спонукав багатьох до пошуку розваг, для яких не треба виходити з дому. Тому компанія Total Produce Nordic вирішила достукатися до далеких від здорового способу життя юнаків за допомогою однієї з тих речей, якими вони цікавляться найбільше – відеоігор. І їй це вдалося. За час кампанії було охоплено аж 62% цільової аудиторії, яка охоче зжувала найрізноманітнішу зелень: від селери до пітахайї.

Новий аргумент на користь здорового харчування

У суспільстві побутує такий стереотип, що геймери, мовляв, живуть на чипсах, енергетичних напоях та напхом напханих піца-ролах. Навіть якщо насправді це не зовсім так, Total Produce Nordic та Міністерство продовольства поставили перед собою задачу заохотити молодь скуштувати щось нове та корисне й зацікавити її смаком незвичної їжі. Зробити це треба було ненав’язливо, не кидаючись докорами. Адже, як пояснив Клаес Хенрікссон (Claes Henriksson), директор з маркетингу та комунікацій Total Produce Nordic: «Фрукти та овочі мають приносити задоволення. Тому для успіху кампанії нам потрібно було знайти для цільової аудиторії якісь нові аргументи замість проблем клімату та здоров’я, які вони чули вже багато разів».

public Casebild1 default 1280 1 - Шведська компанія переконує геймерів їсти овочі та фрукти замість піци та чипсів

Кампанія Eat ’Em Up 2 Level Up, яка переконує геймерів їсти овочі та фрукти, відбулася цього літа на Facebook. Впродовж 10 днів кампанії Міністерство продовольства щодня пропонувало в соцмережі все нові раритетні скіни та віртуальне спорядження. До кожної такої речі додавався список фруктів та овочів, які треба було з’їсти, щоб її отримати. Хто першим опублікує відео, тому й дістанеться.

Кампанію було підтримано Esportal, однією з найбільших ігрових платформ Швеції.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

За певний час «Будинок іграшок» став місцем вибору подарунків дітям переважно за великої, особливої нагоди. При цьому асортимент товарів величезний ...

Під стінами Верховної Ради встановили мистецьку інсталяцію «Йдеш у політику не одна»

Під Верховною Радою встановили лабіринт, який відтворює шлях жінок у політику. Подія відбулась у рамках запуску кампанії з підтримки гендерної ...

Діджиталізація білбордів: 10 прикладів інтерактивної digital outdoor реклами

Діджиталізація білбордів та їх широке застосування в маркетингу – не випадкова тенденція в умовах наростання популярності соцмереж та цифрових технологій.

Шість кампаній, що показують, як можна говорити на гострі соціальні теми

Як переконати людей замислитися про власну громадянську позицію за допомогою сторітелінгу, що висвітлює гострі соціальні проблеми.

У Великобританії обговорюють впровадження повітряних трас для дронів

Великобританія розпочала роботу над проєктом, який, цілком імовірно, приведе до створення першого в світі повітряного коридору для комерційних дронів.

Акцент на ефективність: як TWIGA Ukraine креативила для Effie Awards Ukraine

Цьогоріч премії для маркетологів та рекламістів Effie Awards Ukraine виповнюється 15 років. До річниці комунікаційна група TWIGA Ukraine підготувала промокампанію, ...