Штучний інтелект створив трейлер до серіалу-антиутопії про штучний інтелект

Щоб прорекламувати свій новий серіал NeXt про ворожий до людства штучний інтелект, телеканал Fox замовив для нього трейлер, створений штучним інтелектом.

Роботу над трейлером було доручено діджитал-агенції Space150, яка в лютому цього року розробила штучний інтелект, що згенерував кліп в стилі репера Тревіса Скотта, натренувавши алгоритм на піснях музиканта. Це привернуло до себе увагу керівництва Fox, зацікавленого пошуком унікальних маркетингових рішень для нового серіалу.

В результаті цього співробітництва штучний інтелект створив трейлер, самостійно склавши його сценарій та змонтувавши всі сцени. Алгоритм машинного навчання переглянув всі серії, визначив ключові теми і обрав найдоречніші, з його точки зору, сцени та діалоги.

Машинний креативний процес

Для роботи над трейлером Fox передав команді програмістів Space150 записи всіх серій дебютного сезону NeXt, їх сценарії та нотатки до них.

Нед Ламперт (Ned Lampert), креативний директор Space150, зазначив, що навчити машину скласти до трейлера сценарій на основі інших сценаріїв було не так вже й складно. Насправді, найскладнішою частиною виявився аналіз відеоряду. Команді довелося створити систему комп’ютерного бачення, щоб правильно ідентифікувати всіх персонажів (скориставшись розпізнаванням облич), їх емоції (кожній сцені було присвоєно «індекс емоційності») та об’єкти навколо них, а також оцінити контраст, освітлення та кольорову гаму зображення. Штучному інтелекту знадобився місяць, щоб у такий спосіб проаналізувати весь серіал.

Система ретельно переглянула сценарій, шукаючи будь-які згадки про технології. Залежно від ставлення людей їх потім було розбито на три групи: позитивне, негативне та нейтральне.

А потім штучний інтелект створив трейлер на три акти. Розпочинається він з ентузіазму та оптимізму, які переходять у підозру й перетворюються на небезпеку та насильство. До кожної емоції було знайдено відповідні сцени.

За словами Ламперта, лише з третьої спроби вони отримали дійсно хороший результат. Досягли вони його, не вдаючись до втручання у креативний процес, а просто дочекавшись, доки система накопичить достатньо досвіду, щоб зрозуміти, чого від неї хочуть люди.

Цей результат дуже відрізняється від трейлера, створеного для серіалу NeXt людьми, тобто маркетинговою командою Fox.

«У нашому варіанті зібрані всі ті речі, які здалися штучному інтелекту цікавими, – зазначив Ламперт. – Коли ми показали це нашим клієнтам з Fox, всі були зачудовані й трошки налякані обраними ним моментами. Тож ми вирішили, що все це варто залишити в трейлері».

Окрім трейлера, створеного штучним інтелектом, маркетингова кампанія серіалу включає в себе «хакнуті» зловмисним AI акаунти акторів та інфлюенсерів-технарів в соцмережах. Телеканал Fox також скористався файлами cookie, щоб показувати онлайн-аудиторії персоналізовані банери, які справляють враження, наче NeXt стежить за ними.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.

Автомобілебудівник Volvo назвав головний креш-тест

Креативна команда справді вирушила за Арктичне полярне коло, щоб зняти для Volvo відео про головний креш-тест сьогодення.

Врятувати кролика Ральфа: голлівудські зірки озвучили відео проти випробувань на тваринах

Тайка Вайтіті, Зак Ефрон, Олівія Манн та інші голлівудські зірки разом із Humane Society International виступили проти випробувань косметики на тваринах.

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...