Штучний інтелект створив трейлер до серіалу-антиутопії про штучний інтелект

Щоб прорекламувати свій новий серіал NeXt про ворожий до людства штучний інтелект, телеканал Fox замовив для нього трейлер, створений штучним інтелектом.

Роботу над трейлером було доручено діджитал-агенції Space150, яка в лютому цього року розробила штучний інтелект, що згенерував кліп в стилі репера Тревіса Скотта, натренувавши алгоритм на піснях музиканта. Це привернуло до себе увагу керівництва Fox, зацікавленого пошуком унікальних маркетингових рішень для нового серіалу.

В результаті цього співробітництва штучний інтелект створив трейлер, самостійно склавши його сценарій та змонтувавши всі сцени. Алгоритм машинного навчання переглянув всі серії, визначив ключові теми і обрав найдоречніші, з його точки зору, сцени та діалоги.

Машинний креативний процес

Для роботи над трейлером Fox передав команді програмістів Space150 записи всіх серій дебютного сезону NeXt, їх сценарії та нотатки до них.

Нед Ламперт (Ned Lampert), креативний директор Space150, зазначив, що навчити машину скласти до трейлера сценарій на основі інших сценаріїв було не так вже й складно. Насправді, найскладнішою частиною виявився аналіз відеоряду. Команді довелося створити систему комп’ютерного бачення, щоб правильно ідентифікувати всіх персонажів (скориставшись розпізнаванням облич), їх емоції (кожній сцені було присвоєно «індекс емоційності») та об’єкти навколо них, а також оцінити контраст, освітлення та кольорову гаму зображення. Штучному інтелекту знадобився місяць, щоб у такий спосіб проаналізувати весь серіал.

Система ретельно переглянула сценарій, шукаючи будь-які згадки про технології. Залежно від ставлення людей їх потім було розбито на три групи: позитивне, негативне та нейтральне.

А потім штучний інтелект створив трейлер на три акти. Розпочинається він з ентузіазму та оптимізму, які переходять у підозру й перетворюються на небезпеку та насильство. До кожної емоції було знайдено відповідні сцени.

За словами Ламперта, лише з третьої спроби вони отримали дійсно хороший результат. Досягли вони його, не вдаючись до втручання у креативний процес, а просто дочекавшись, доки система накопичить достатньо досвіду, щоб зрозуміти, чого від неї хочуть люди.

Цей результат дуже відрізняється від трейлера, створеного для серіалу NeXt людьми, тобто маркетинговою командою Fox.

«У нашому варіанті зібрані всі ті речі, які здалися штучному інтелекту цікавими, – зазначив Ламперт. – Коли ми показали це нашим клієнтам з Fox, всі були зачудовані й трошки налякані обраними ним моментами. Тож ми вирішили, що все це варто залишити в трейлері».

Окрім трейлера, створеного штучним інтелектом, маркетингова кампанія серіалу включає в себе «хакнуті» зловмисним AI акаунти акторів та інфлюенсерів-технарів в соцмережах. Телеканал Fox також скористався файлами cookie, щоб показувати онлайн-аудиторії персоналізовані банери, які справляють враження, наче NeXt стежить за ними.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Мистецтво і фешн: український бренд LITKOVSKAYA представив спеціальну зйомку «Будинок художника»

Український модний бренд LITKOVSKAYA вивчає мистецтво крізь покоління у новому лукбуці колекції «Artisanal» та представляє спеціальну зйомку «Будинок художника». Творча ...

Grammarly створила перший анотований GEC-корпус української мови і виклала його у відкритий доступ

Компанія Grammarly, анонсувала створення та публікацію у відкритому доступі першого анотованого GEC-корпусу української мови. Компанія розробляє онлайн-сервіс на основі штучного ...

«Довго й нещасливо»: страхова компанія переінакшила віршик про Хитуна-Бовтуна

Partners Life планує анімувати ряд класичних дитячих віршиків, починаючи з Хитуна-Бовтуна, і перетворити їх на історії про фінансово хиткі ситуації.

Коли людей попросили намалювати кетчуп, вони намалювали Heinz

Більшість людей намалювали характерну пляшку кетчупу Heinz, хоча жоден з учасників експерименту не знав, що його ініційовано цим брендом.

Шість креативних кампаній, які завдячують своїм успіхом фанатам

Своїм розголосом кожна така кампанія завдячує саме суперфанатам. Це – приклад того, як можна активізувати та винагородити за лояльність своїх прихильників.

Unilever декларує різноманіття і оголошує війну рекламним стереотипам

Компанія Unilever заявила, що боротиметься з рекламними стереотипами та працюватиме з більшим числом підприємств, якими керують жінки та предстаники етнічних ...