Юридична фірма Vinge створила піаніно зі штучним інтелектом, яке перетворює юридичні тексти на музику.

Юриспруденція як мистецтво

За словами юристів з Vinge, підприємницьке право можна назвати свого роду мистецтвом, яке залежить від того, наскільки палко відданий своїй справі кожен з них. Тому вони й вирішили втілити цю ідею у кампанії «Піаніно» (The Piano). Для цього інструмент було обладнано штучним інтелектом, здатним конвертувати різного роду контракти у музичні твори. Відповідно, інфраструктурні проекти мають своє звучання, правочини у сфері телекомунікації – своє, а комерційні угоди – своє, не схоже на інші.

Щодня угоди, які заключає Vinge, так або інакше змінюють суспільство. Одні більшою мірою, другі – меншою. І щоб показати публіці свою роботу з нової перспективи та передати вивірену точність кожного слова у контракті, фірма розробила машину, що здатна перевести результат роботи юриста у найуніверсальнішу форму комунікації – у музику.

Фредрік Даль (Fredrik Dahl), голова відділу кадрів у Vinge, так пояснює їхній задум: «Ми хотіли, щоб наше «розумне» піаніно передало весь масштаб та якість нашої роботи. Наша юридична практика охоплює всі галузі підприємницького права. Тепер ми нарешті змогли почути, як це звучить, якби наша діяльність була музикою. І кожен з нас має свою мелодію в цій композиції».

Як це працює?

Музичний інструмент зі штучним інтелектом було збудовано спільними зусиллями разом з дизайнером та музикантом Акселем Блюме (Axel Bluhme). Пристрій обладнали великою кількістю нейромереж, кожна з яких унікальна в своєму роді. Коли юридичний текст підносять до машини, спрацьовують сенсори, і вона сканує його. Далі, залежно від того, яку літеру було відскановано, штучний інтелект обирає відповідну нейромережу, яка перетворює юридичні тексти на музику, реалізовуючи власне «бачення» того, як це можна виразити.

У процесі машинного навчання, яке спирається на величезну бібліотеку музичних творів для піаніно, формується так званий ланцюг Маркова. Це дозволяє штучному інтелекту грати певні послідовності нот, обираючи їх з перемінною ймовірністю.

Цю кампанію було створено разом з агенцією ANR BBDO. Вона є логічним продовженням тогорічної кампанії під назвою «Стілець» (The Seat). Обидві ці кампанії покликані продемонструвати характерний стиль фірми Vinge як роботодавця.

Марія Фагер (Maria Fager), менеджер ANR BBDO по роботі з клієнтами, пояснила: «За допомогою кампаній на кшталт «Піаніно» або «Стільця» Vinge наважується кинути виклик традиційному підходу до того, як комунікація має відбуватися у світі юриспруденції. Ми вважаємо, що це дивовижно».

Якщо ви бажаєте почути цей інструмент, добірку контрактів, тексти яких було перетворено на музику, можна знайти тут: vinge.se/career.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Шедеври світового живопису закликають протистояти коронавірусу

Міністерство культури та інформаційної політики України підтримало інформаційну кампанію «Мистецтво Карантину», ідея якої належить креативній агенції LOOMA. Надзвичайна ситуація, масова ...

Співачка Grimes випустила кліп на фоні зеленого екрану, з яким можна експериментувати досхочу

Із сучасним програмним забезпеченням кліп на фоні зеленого екрану легко перетворюється на канву, з якою креатор може робити що завгодно.

NASA at Home

Ініціатива NASA at Home робить космос ближчим

Ініціатива NASA at Home включає в себе добірку відео, подкастів, електронних книжок і навіть тури у віртуальній та доповненій реальності.

public-FIAT---500E---81585906322--default--1280_1

Світломузика для електрокарів: Fiat співпрацює з модними брендами

В рамках нової місії компанія Fiat співпрацює з італійськими модними брендами та закликає всіх до підтримки екології у своєму житті.

Телеприсутність у музеї: британською галереєю мистецтв розгулюють роботи

Одна з мистецьких галерей Великобританії, схоже, знайшла вихід із нинішньої ситуації, запропонувавши відвідувачам телеприсутність у музеї.

NESCAFE_3in1_XXL_Informer_040220b

Розмір стіка має значення. Запуск Nescafé 3в1 у новому XL-форматі

Чим більший стік, тим більше позитивних вражень. І кожний рекламний матеріал став відображенням цього твердження у новій кампанії Publicis Ukraine ...