Штучний інтелект перетворює юридичні тексти на музику

Юридична фірма Vinge створила піаніно зі штучним інтелектом, яке перетворює юридичні тексти на музику.

Юриспруденція як мистецтво

За словами юристів з Vinge, підприємницьке право можна назвати свого роду мистецтвом, яке залежить від того, наскільки палко відданий своїй справі кожен з них. Тому вони й вирішили втілити цю ідею у кампанії «Піаніно» (The Piano). Для цього інструмент було обладнано штучним інтелектом, здатним конвертувати різного роду контракти у музичні твори. Відповідно, інфраструктурні проекти мають своє звучання, правочини у сфері телекомунікації – своє, а комерційні угоди – своє, не схоже на інші.

Щодня угоди, які заключає Vinge, так або інакше змінюють суспільство. Одні більшою мірою, другі – меншою. І щоб показати публіці свою роботу з нової перспективи та передати вивірену точність кожного слова у контракті, фірма розробила машину, що здатна перевести результат роботи юриста у найуніверсальнішу форму комунікації – у музику.

Фредрік Даль (Fredrik Dahl), голова відділу кадрів у Vinge, так пояснює їхній задум: «Ми хотіли, щоб наше «розумне» піаніно передало весь масштаб та якість нашої роботи. Наша юридична практика охоплює всі галузі підприємницького права. Тепер ми нарешті змогли почути, як це звучить, якби наша діяльність була музикою. І кожен з нас має свою мелодію в цій композиції».

Як це працює?

Музичний інструмент зі штучним інтелектом було збудовано спільними зусиллями разом з дизайнером та музикантом Акселем Блюме (Axel Bluhme). Пристрій обладнали великою кількістю нейромереж, кожна з яких унікальна в своєму роді. Коли юридичний текст підносять до машини, спрацьовують сенсори, і вона сканує його. Далі, залежно від того, яку літеру було відскановано, штучний інтелект обирає відповідну нейромережу, яка перетворює юридичні тексти на музику, реалізовуючи власне «бачення» того, як це можна виразити.

У процесі машинного навчання, яке спирається на величезну бібліотеку музичних творів для піаніно, формується так званий ланцюг Маркова. Це дозволяє штучному інтелекту грати певні послідовності нот, обираючи їх з перемінною ймовірністю.

Цю кампанію було створено разом з агенцією ANR BBDO. Вона є логічним продовженням тогорічної кампанії під назвою «Стілець» (The Seat). Обидві ці кампанії покликані продемонструвати характерний стиль фірми Vinge як роботодавця.

Марія Фагер (Maria Fager), менеджер ANR BBDO по роботі з клієнтами, пояснила: «За допомогою кампаній на кшталт «Піаніно» або «Стільця» Vinge наважується кинути виклик традиційному підходу до того, як комунікація має відбуватися у світі юриспруденції. Ми вважаємо, що це дивовижно».

Якщо ви бажаєте почути цей інструмент, добірку контрактів, тексти яких було перетворено на музику, можна знайти тут: vinge.se/career.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«Май повагу до тітоньки», – каже реклама філіппінської мережі пекарень Julie’s

Події ролика для мережі пекарень Julie’s розгортаються у спортзалі, де немолоді тітоньки спокійно вправляються собі перед дзеркалом.

Verizon пропонує геймерам незнищенний ігровий контролер (але швидкий інтернет все ж краще)

Привернути увагу до своїх інтернет-послуг мережа Verizon Fios вирішила у найхарактерніший геймерський спосіб – потроливши всіх.

Львівські стартапери відтворять 3D-моделі втрачених пам’яток Львова

Львівські фахівці працюють на створенням нового виду туризму — інтерактивний туризм. Команда Chameleon Age відтворює 3D-моделі втрачених пам’яток Львова. Зокрема, ...

Вакцина робить світ відкритим. Google випустив новий життєствердний ролик

Google опублікував на YouTube ролик, який закликає людей вакцинуватися. Використовуючи пошукові запити Google, ролик наочно демонструє повернення країн та людей від ...

Пошуки кращого. Hyundai запускає кампанію на користь електрифікації автомобілів

Hyundai та агенція Innocean Berlin запустили європейську кампанію з метою сприяння електрифікації своїх автомобілів. Ролик для кампанії знято Себастьяном Штрассером, ...

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.