Лотереї існують багато де. Зокрема, в Нідерландах найбільшою лотереєю є Staatsloterij, яка нещодавно випустила свою святкову кампанію від TBWA\Beboko.

Напередодні Нового року вона розігрує приз у 30 мільйонів. І ми звикли, що у таких кампаніях зазвичай показують мрії потенціальних переможців: купити власний острів або послати остогидлого начальника під три чорти. Проте Staatsloterij обирає інший підхід.

Зіркою її промо-ролика став їжачок Фредді, що біг вночі через дорогу, коли на нього раптом ледь не наїхав водій, який щойно купив лотерейний квиток. Але замість того, щоб, пригальмувавши, поїхати собі далі, він забирає Фредді додому, де їжачок буде в безпеці. І десь у процесі цей лотерейний квиток просто вислизає у нього з кишені.

Зрештою, людині та їжачкові й так непогано разом. А цього ні за які гроші не купиш.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

public-FIAT---500E---81585906322--default--1280_1

Світломузика для електрокарів: Fiat співпрацює з модними брендами

В рамках нової місії компанія Fiat співпрацює з італійськими модними брендами та закликає всіх до підтримки екології у своєму житті.

Телеприсутність у музеї: британською галереєю мистецтв розгулюють роботи

Одна з мистецьких галерей Великобританії, схоже, знайшла вихід із нинішньої ситуації, запропонувавши відвідувачам телеприсутність у музеї.

MGID logo cover

MGID запускає контекстний фільтр статей зі згадками COVID-19

Міжнародна платформа нативної реклами MGID розширює можливості свого brand safety рішення для рекламодавців, запустивши новий контекстний фільтр. Він дозволить оминати ...

NESCAFE_3in1_XXL_Informer_040220b

Розмір стіка має значення. Запуск Nescafé 3в1 у новому XL-форматі

Чим більший стік, тим більше позитивних вражень. І кожний рекламний матеріал став відображенням цього твердження у новій кампанії Publicis Ukraine ...

Креативна Практика створює «Добре портфоліо»

Креативна Практика створює «Добре портфоліо»: волонтерські дизайн-проєкти для соціальних ініціатив

Минулого року в Україні запустилася освітня платформа для фахівців креативних індустрій — Креативна Практика (Creative Practice). В рамках навчання на ...

Комунікація в часи пандемії: як не справити враження опортуніста

З точки зору піару далеко не кожен підхід до комунікації у часи кризи буде правильним. А неправильний підхід може надовго підірвати репутацію бренда.