Селфи в обмен на билеты (ВИДЕО)

 В свою очередь банк пригласил пассажиров метрополитена делиться фотографиями на фоне 3D-инсталляции и участвовать в розыгрыше двух авиабилетов до Тайбея и обратно.

 3D-постер, размещённый на полу, позволял сфотографироваться рядом с известными мировыми достопримечательностями, такими как Эйфелева башня в Париже или статуя Свободы в Нью-Йорке. Рекламой Citibank были заняты и стены перехода, а расположенные над поверхностью-обманкой цифровые экраны транслировали имиждевые макеты. Фотоконкурс преследовал цель напомнить об универсальном банкинге Citibank, который ждёт своих клиентов в любой точке мира. Фотографии, сделанные на фоне рекламного постера, можно было при помощи QR-кода разместить на сайте, где обменять на воздушные мили и попытаться выиграть авиабилеты в Тайбей.

 
 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ахтем Сейтаблаєв зрежисерував ролик для Одеського міжнародного кінофестивалю

Цього року Одеський міжнародний кінофестиваль з відомих усім причин уперше в історії відбудеться онлайн. Та попри те, що звичний перегляд ...

День, коли мегаполіс зупинився: ООН привертає увагу до проблеми транспорту в містах

Фільм «CIDADE INERTE» розповідає про проблеми транспорту в містах, показавши той гіпотетичний день, коли весь дорожній рух у Сан-Паулу намертво зупиниться.

Додаток Doodlar вгадує намальовану тварину та відтворює її в AR

Новий додаток Doodlar дозволяє вам «оживити» намальовану на папері або на екрані смартфону тварину, надавши їй реалістичного тривимірного вигляду в AR.

П’ять найкумедніших пивних роликів десятиліття за версією Ace Metrix

З нагоди Міжнародного дня пива аналітична фірма Ace Metrix назвала п’ять найкумедніших пивних роликів десятиліття на думку самих любителів пива.

R Agency актуалізувала дизайн пакування «Актуалю» від Danone

«Актуаль» — літній освіжаючий напій, у якого є big idea:«”Актуаль” завжди актуальний». Тому, щоб це завжди залишалось правдою, у R ...

KMW mediarynok

KMW Global Marathon презентує ексклюзивну аналітику аудіовізуальної індустрії від Азії до Північної Америки

14 вересня міжнародний онлайн форум KMW Global Marathon об’єднає провідних фахівців аудіовізуальної індустрії з усього світу. Глобальна криза, спричинена пандемією, ...