Самый надежный велосипедный шлем – надувной

Шведская компания Hövding выпустила новый вариант защитного шлема для велосипедистов. Это похожее на воротник устройство содержит в себе воздушную подушку, которая надувается в случае аварии и образует защитный капюшон вокруг головы и шеи. Происходит это моментально – всего за 0,1 секунды.

Этот воротник оснащен сенсорами, которые считывают движения велосипедиста 200 раз за секунду. И стоит им зафиксировать какой-либо аномальный рывок, как подушка надувается. Исследования, проведенные Стэнфордским университетом, показали, что эта технология раз в 8 надежнее, чем традиционные велосипедные шлемы.

Пользователи также могут подключать воротник к специальному мобильному приложению. Оно способно, среди прочего, анализировать данные о велосипедных авариях и предупреждать о самых опасных местах. Собранные данные будут использоваться для петиции об улучшении инфраструктуры на самых проблемных для велосипедистов дорогах. Также оно содержит функцию, позволяющую срочно вызвать помощь в случае ДТП.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Життя собак тоді і зараз: якби собаки могли мандрувати в минуле, вони б цього не робили

Бренд CESAR запустив кампанію, підкреслюючи, наскільки комфортним є життя собак зараз, порівняно з тим, яким воно було у минулі століття.

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

17 лютого в інноваційному парку UNIT.City відбулась презентація IP Guide для сфери інформаційних технологій. В ньому зібрані головні поради щодо ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED WATER — без цукру

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...