Самый яркий календарь

Календарь, тестирующий на дальтонизм, разработал дизайнер Мэт Мур (Matt W Moore).Основатель дизайнерской студии MWM Graphics и бывший уличный художник из Бостона Мэт Мур очень любит играть с яркими цветами, создавая головокружительную графику. Свое творчество он называет “вектор-фанк” – сочетание разных графических векторных узоров, выполненных в пестрых красках.

Дизайн календаря на 2015 год Мур разработал в своем излюбленном стиле, перенеся граффити на бумагу. На первый взгляд буйство цветов и различных линий ослепляет настолько, что даже не сразу и догадываешься, что это слова. Только приглядевшись, понимаешь, красочный “хаос” – названия двенадцати месяцев.  

                    

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Акторка та дизайнерка Сара Джесіка Паркер виступить у прямому ефірі ЦУМ Київ

26 січня о 17:00 акторка культового серіалу «Секс у великому місті» Сара Джесіка Паркер, а нині дизайнерка власного бренду взуття ...

«Довго й нещасливо»: страхова компанія переінакшила віршик про Хитуна-Бовтуна

Partners Life планує анімувати ряд класичних дитячих віршиків, починаючи з Хитуна-Бовтуна, і перетворити їх на історії про фінансово хиткі ситуації.

Сюрреалізм та незвідане: Shutterstock називає креативні тренди 2021

Ключові слова з пошукових запитів дозволили Shutterstock визначити, які креативні тренди зараз набирають популярність і стануть визначальними в 2021 році.

Автоматизована «рибна пушка» готова врятувати довкілля!

За рахунок перепаду тиску «рибна пушка» Whooshh Innovations переправляє лососів на інший бік дамби на швидкості 10 метрів за секунду.

39083-Ahn_Sang-soo-books

Корейська типографіка, або Що сучасний дизайнер може почерпнути з азійського креативу

Часто ми орієнтуємося на західні бенчмарки у дизайні (і не тільки), забуваючи про багатий досвід у цій сфері Сходу, відомого ...

Книга про предметний дизайн

Вийшла перша українська книга про предметний дизайн — PRODUCT DESIGN in Ukraine

В Україні вийшла перша книга про предметний дизайн «PRODUCT DESIGN in Ukraine / Предметний дизайн в Україні. Меблі, освітлення, декор». ...