Самая хипповая тачка – снова в дороге! (ВИДЕО)

Те, кто хоть немного знаком с субкультурой хиппи конца 60-х годов прошлого века, знают, что культовым автомобилем “детей-цветов” был славный предок современных Каравелл и Транспортеров –  VW Microbus.

Ролик погружает нас в то необычное и бурное время. Семья хиппи едет на Вудстокский фестиваль и по пути подбирает автостопщиков-единомышленников. Ролик абсолютно атмосферный и имиджевый. Он не продвигает какую-либо конкретную модель, а выдвигает слоган “Первая гарантия для людей”. 

Саундтреком служит знаменитый хит Beatles “With a some little help fron my friend” в не менее знаменитой интерпретации Джо Коккера.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Fortnite проти Apple: найпопулярніша гра позивається на найдорожчу компанію світу

Початок конфлікту між Fortnite та Apple ознаменував, зокрема, ролик, який кадр за кадром пародіює іконічну рекламу Apple «1984».

banda розробила новий брендинг Seadora. Fish-booking online

Seadora — це рибна крамничка. Але онлайн. Її унікальність в тому, що рибку тут доставляють з різних країн вже за ...

Isobar Ukraine запускає послугу з розробки банерів з 3D і AR технологіями

Діджитал-агентство Isobar Ukraine протестувало нову послугу. Вона включає розробку банерів з 3D елементами під розміщення в Display & Video 360, ...

Компанія Optus збудувала велетенську іграшкову трасу для перегонів, щоб пояснити логотип «yes»

Все почалося з того, що новачок погодився приєднатися до монументального задуму дітей і збудувати разом з ними велетенську іграшкову трасу для перегонів.

Американські стоматологи зняли серію сатиричних відео про самолікування

Як показує ця серія сатиричних відео про самолікування від Американської асоціації ортодонтів, сам собі лікар – не те саме, що сам собі перукар.

Publicis Groupe запускає в Україні PR-агенцію MSL

Publicis Groupe оголосила про відкриття в Україні глобальної агенції MSL, що займається PR та інтегрованими комунікаціями. Утілюючи стратегію розвитку та ...