С новой сумкой вне времени (ВИДЕО)

Съемки рекламной кампании проходили в знаменитом Палаццо Trussardi, расположенном в центре Милана. Для кампании фотограф Гаджи Раджаб создал ряд динамичных, ярких кадров, которые позже объединили в коллажи, идейно выстроенные вокруг логотипа бренда — гончей. Задача кампании — показать вневременную эстетику мира Trussardi, которая меж тем крайне актуальна в современных реалиях и гармонично вписывается в новые тренды.

На снимках также акцентировано внимание на новой модели сумки Lovy Bag. В этом сезоне она претендует на место главного аксессуара от Trussardi.

Источник:https://www.buro247.ru/fashion/news/milanskie-kanikuly-v-reklamnoy-kampanii-trussardi.html

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.