Дэвид Хассельхофф, известный по старому доброму телесериалу «Рыцарь дорог», в этом рекламном ролике возвращается к своей роли Майкла Найта, борца с преступностью. Вот только лошадиных сил в этом экшене значительно поубавилось.

Ролик сделан для немецкой онлайн-платформы по продаже автомобилей. И, хотя снят он на немецком, понять, что в нем происходит, можно без труда.

Хассельхофф и его верный искин (теперь в мопеде!) отправляются в погоню за коварными злодеями в стиле 80-х (тоже на двухколесных лошадках). После чего следует мееедленный экшен.

И в самый кульминационный момент, когда Хассельхофф пытается совершить с разгона прыжок с крыши на крышу, к нему приходит осознание. Это – не та машина!

И он заходит на сайт Mobile.de в поисках чего-то более подходящего.

По словам Инги Визе, директора по маркетингу Mobile.de, в этой кампании они хотели с юмором показать, что требования к транспорту у каждого свои.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

public-FIAT---500E---81585906322--default--1280_1

Світломузика для електрокарів: Fiat співпрацює з модними брендами

В рамках нової місії компанія Fiat співпрацює з італійськими модними брендами та закликає всіх до підтримки екології у своєму житті.

Телеприсутність у музеї: британською галереєю мистецтв розгулюють роботи

Одна з мистецьких галерей Великобританії, схоже, знайшла вихід із нинішньої ситуації, запропонувавши відвідувачам телеприсутність у музеї.

MGID logo cover

MGID запускає контекстний фільтр статей зі згадками COVID-19

Міжнародна платформа нативної реклами MGID розширює можливості свого brand safety рішення для рекламодавців, запустивши новий контекстний фільтр. Він дозволить оминати ...

NESCAFE_3in1_XXL_Informer_040220b

Розмір стіка має значення. Запуск Nescafé 3в1 у новому XL-форматі

Чим більший стік, тим більше позитивних вражень. І кожний рекламний матеріал став відображенням цього твердження у новій кампанії Publicis Ukraine ...

Комунікація в часи пандемії: як не справити враження опортуніста

З точки зору піару далеко не кожен підхід до комунікації у часи кризи буде правильним. А неправильний підхід може надовго підірвати репутацію бренда.

Havas PR Київ анонсує перезапуск: новий топ-менеджмент, концепція та стратегія

Агентство Havas PR Kyiv, яке входить до складу Havas Creative Group Ukraine, анонсує перезапуск команди. Даниїл Ваховський став керуючим партнером ...