Рубашка с микросхемами позволяет глухим ощутить музыку

Soundshirt – это гаптическое нательное устройство, которое позволяет глухим ощущать музыку кожей. Это творение компании Cute Circuit оснащено серией тактильных сенсоров, вплетенных в ткань.

Сенсоры в реальном времени переводят звуки в язык осязания, который выстраивает уникальную картину для каждой музыкальной композиции.

Скрипки ощущаются руками, барабаны – спиной и т.д., что создает эффект полного погружения.

Чтобы такая рубашка была удобной, она изготовлена из эластичной смарт-ткани. Никакой проволоки в ней нет. Все проводящие пути состоят из плетеных тканей-проводников, которые органично интегрированы в одежду.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Музей Голодомору розпочав роботу над чотирма масштабними проєктами за підтримки УКФ

Експедиція разом із Ukrainer, доступний сайт, освітня програма для незрячих та додаток, який розповідає історію Києва під час Голодомору: Музей ...

Реклама для тих, хто її собі дозволити не може: телеканал підтримує дрібних підприємців

Channel 4, популярний британський телеканал, підтримує дрібних підприємців, передавши ряду малих компаній слоти у прайм-тайм.

iPhone та хокейна стрічка: новий ролик Apple присвячено спорту

iPhone та хокейна стрічка опинилися прикріпленими на багатьох незвичних поверхнях: ключка, льодовий комбайн і навіть підошва ковзанів.

BT & Emma Hewitt directed by Histibe 004-1

Український режисер реалізував зйомки музичного кліпу в трьох країнах під час карантину

Зйомки музичних кліпів під час карантину наповнили музикантів новими викликами, яких ніхто не очікував. Але це змусило їх мислити більш ...

Шість кампаній, які покликані допомогти боротися із залежністю від телефону

Пропонуємо вашій увазі шість креативних кампаній, які допоможуть боротися із залежністю від телефону та й взагалі відпочити від витріщання в екран.

Бразильська студія зняла анімаційний кліп про випалювання лісів Амазонії

Бразильська анімаційна студія Zombie створила для американського музиканта Moby кліп про випалювання лісів у її рідній країні.