Розпочалося глядацьке голосування в рамках премії APPS Music & SZIGET: Awards

Триває другий етап відбору на сцену Sziget Festival 2019.

Відтепер що два дні фани актуальної української музики зможуть знайти на http://sziget.apps-m.com/ спеціально відзняті студійні лайви 14-ти артистів: ADAM, Braii, Jonathan Livingston, DZ’OB, INDT, Fontaliza, [О], OY Sound System, Sasha Boole, The Unsleeping, YEYO, YUKO, Wavy Dem та ЦеШо. Всі відео будуть представлені попарно, аби глядачі могли з двох обрати те, що сподобалося більше, і проголосувати за нього протягом 7-ми днів із моменту публікації.

Саме активність, смак і чуття актуальності меломанів визначать переможця в кожній парі, а гурт, що в підсумку отримає найвищу оцінку аудиторії, стане лауреатом премії APPS Music & SZIGET: Awards 2019 і третім українським артистом у лайн-апі Sziget 2019 поруч з Іваном Дорном та alyona alyona.

На сайті премії APPS Music & SZIGET: Awards вже оприлюднено перші лайви стартової пари учасників – YUKO та OY Sound System, між якими наразі триває запекла боротьба за право представити Україну на сцені Sziget Festival 2019.

Як відбуватиметься відбір?

Переможців проміжного та фінального етапу APPS Music & SZIGET: Awards визначатимуть глядачі шляхом голосування.

7 гуртів, лайви яких за результатами другого етапу премії наберуть найбільшу кількість голосів, потраплять до шорт-ліста, що буде оголошений 28 травня. Наступного дня у прямому ефірі YouTube-каналу APPS Apple Cider відбудеться фінал із трансляцією 7-ми лайвів відібраних номінантів, під час якого буде запущене SMS-голосування. Кожен глядач матиме змогу підтримати лише одного свого улюбленого артиста, а заразом і взяти участь у розіграші тижневого абонемента на цьогорічний Sziget.

Як формувався лонг-ліст?

На першому етапі свій особистий ТОП-5 найактуальніших українських артистів склав кожен із запрошених музичних експертів, поєднавши критерії премії із власним фаховим розумінням актуальності. Таким чином до лонг-ліста увійшли 14 гуртів, які відповідали критеріям, отримали найбільше рекомендацій та прийняли запрошення взяти участь в APPS Music & SZIGET: Awards 2019.

Серед номінантів, оголошених у квітні, нове обличчя – Jonathan Livingston. Гурт доповнив лонг-ліст із 14-ти артистів після того, як Cape Cod, на жаль, не зміг продовжити участь через стан здоров’я. Гурт Jonathan Livingston було обрано серед артистів, які також отримали експертні голоси на початковому етапі відбору.

Експертами премії стали: Ro Rusakov (організатор Hedonism Festival), Юрій Береза (незалежний музичний оглядач СЛУХ, LiRoom та Open.ua), Олекса Подчашинський (головний редактор Open.ua), Саша Варениця (ідеолог та засновник «Много Воды»), Дмитро Чінь (співвласник і маркетинг-директор Concert.ua), Олексій Бондаренко (головний редактор LiRoom), Альона Дмуховська (співзасновниця Music Export Ukraine), Євген Кібець (засновник HMG), Stereoigor (автор STEREOBAZA на «Просто Раді.О»), Максим Сердюк (головний редактор СЛУХ), Олександр Сказкін (програмний директор «Джем ФМ»), Євгенія Стрижевська (організатор Kyiv Music Days), Філ Пухарєв (редактор Karabas LIVE), Iгор Кандабаров (органiзатор Impulse Fest), Роман Григорів (засновник і президент PORTO FRANKO), Андрій Зайцев (програмний директор «Радіо Miami»), Святослав Роман (засновник sviatpromo).

Яка мета премії?

Мета APPS Music & SZIGET: Awards цього року – нагородити найактуальнішого артиста з якісним лайвом, оминаючи обмеження в жанрі, віці та ступені визнання в Україні чи за кордоном. Для цього були визначені власні критерії відбору.

  • Меседж: свіжість, сміливість, злободенність, органічність.
  • Музика і творчі прийоми: втілення прогресивних тенденцій або експериментальність, вдале комбінування стилів у пошуках нового, свіжий погляд.
  • Динамічність, помітна активність, крок вперед: релізи, сольні шоу і тури, участь у знакових медійних проектах, колаборації.
  • Виразне обличчя, самобутність і оригінальність в цілому; перспективність у цьому образі.
  • Ефектне заповнення незайнятої ніші або відчутний прорив.

APPS Music & SZIGET: Awards пропонує кожному меломану не залишатися тільки спостерігачем, а ставати активним учасником: знаходити найактуальніше для себе і заявляти про свій вибір. Насолодитися лайвами YUKO та OY Sound System і проголосувати за фаворита можна вже зараз на сайті http://sziget.apps-m.com/.

Детальніше про премію, її правила та етапи, експертів і номінантів, а також про Sziget Festival 2019 можна дізнатися на сайті www.sziget.apps-m.com

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

В Іспанії відкрився музей одного предмету

В іспанському місті Л’Асплуга-да-Франкулі на початку лютого відкрився музей одного предмету El Museu Particular. Це вітрина, за склом якої лише ...

Львівські дріжджіЛьвівські дріжджі

Бренд «Львівські дріжджі» показав, як звучить випічка, в ASMR-форматі

Бренд «Львівські дріжджі» разом із агенцією HASHTAG створили серію релакс ASMR-відео, які показують процесс приготування дріжджової випічки як медитацію. Вишукані ...

Діджитал-агенція CF.Digital розробила корпоративний сайт для Parimatch Ukraine

Діджитал-агенція CF.Digital розробила корпоративний сайт для Parimatch Ukraine

Агенція CF.Digital розробила корпоративний сайт для бренду Parimatch. Сайт покликаний розповісти про соціальну відповідальність бізнесу, меценатство, спонсорство, освітні програми та ...

Аудіосеріал_Куренівка_історія київського потопу

MEGOGO розпочинає власне виробництво аудіосеріалів

Медіасервіс MEGOGO розпочав власне виробництво напряму аудіосеріалів. Відсьогодні, 23 лютого, на MEGOGO з’явився перший аудіосеріал «Куренівка: історія київського потопу», присвячений ...

У паризькому Центрі Помпіду з’явиться зала з роботами українських митців

У Центрі Жоржа Помпіду в Парижі з’явиться колекція робіт українських митців. Завдяки ініціативі Українського клубу колекціонерів сучасного мистецтва в постійну колекцію ...

Українські рекламісти додали свої плейлисти на Twenty Songs — платформу музичних вподобань рекламників світу

Українські рекламісти зробили свій внесок у платформу, на якій зібрані музичні плейлисти креативників з кращих рекламних агенцій світу. У проєкті ...