Навчити своїх дітей витрачати розумно — непросте завдання для батьків. Тому фінтех-платформа Greenlight і вирішила в своєму першому ролику до Супербоулу заохотити батьків скористатися для цього її рішенням.
А щоб переконати глядачів, що фінансова грамотність — це не нудно, вона задіяла одного з навпізнаваніших татів американського телебачення — Тая Баррелла, відомого своєю роллю в телесеріалі «Американська сімейка» (Modern Family).
За 30 секунд ролика Баррелл встигає придбати цілу купу абсурдних речей: яхту, що є майже тезкою «Титаніка», середньовічний обладунок, власну механічну копію, реактивний ранець, крилатого пегаса… На кожну таку пропозицію він відповідає доленосним «Я візьму це!»
Аж доки черга не доходить до дорогущих кросівок, на яких його гроші закінчуються. І в цей момент камера розвертається і показує батька з двома доньками, які із цікавістю та співчуттям спостерігають це дійство. Мовляв, ось чому ми з мамою навчаємо вас на Greenlight про гроші.
Загалом, як зазначає видання The Drum, в цьому ролику є аж три речі, які добре резонують із аудиторією. По-перше, це гумор — найнадійніший елемент успіху роликів до Супербоулу. По-друге, головний герой — актор, якого багато хто впізнає за його роллю непоштивого дурника в «Американській сімейці», щоправда в ролику його наївність втілюється переважно у фінансових рішеннях. А це веде до третього важливого елементу — апелювання до життя реальних людей. Звісно, мало хто під впливом моменту купує повітряну кулю із власним портретом. Але є чимало людей, яким доводилося скрутно після невдалого фінансового рішення або яким складно було довго втримуватися в рамках особистого бюджету.
Причина цього є, зокрема, і в тому, що фінансова грамотність часто сприймається чимось складним і нудним. Цей негатив і намагається змінити своєю кампанією до Супербоулу фінтех-платформа Greenlight, представивши фінансову грамотність як дещо доступне й цікаве для всієї родини.
«Ми — лідер цієї категорії і, власне, творець цієї категорії, — стверджує Рейчел Гамільтон, директорка з маркетингу Greenlight. — Коли ми замислилися про рекламу під час показу Супербоулу, нам пощастило мати хороші дані про успіх нашої реклами на телебаченні та взагалі. І ми побачили, що спорт — це для нас дуже вдалий вибір. Ми прагнемо досягти батьків, а під час трансляції спортивних подій наживо і батьки, і діти збираються перед екраном. Тож це — хороший спосіб досягти батьківської аудиторії та привернути до себе увагу. І ці дані й впевнили нас у доцільності такого кроку».
А крок не малий, адже цього року 30-секундний ролик під час трансляції Супербоулу коштує близько 6,5 мільйонів доларів.
Читайте також:
Сінгапурська AR-кампанія змусила банкноти заговорити.
Канадська 20-доларова банкнота за допомогою AR закликає до екоінвестицій.