Ролик Трампа не пускают в эфир CNN (ВИДЕО)

Представители штаба президента обвинили канал в цензуре и отметили, что на CNN допускают только одну точку зрения, «и это точка зрения CNN».

В ролике, среди прочего, прозвучали обвинения в адрес оппонентов г-на Трампа и журналистов в том, что они «мешают президенту делать свою работу».

На канале, в свою очередь, ответили, что покажут ролик только в том случае, если из него будут вырезаны фрагменты, на которых присутствуют представители СМИ. На CNN подчеркнули, что журналисты в этой рекламе представлены в образе врагов, однако это люди, которые выполняют свою работу, в том числе расследуя те или иные преступления.

В мае CNN уже отказывалась транслировать рекламу, посвященную Дональду Трампу, из-за того, что в ней присутствовало выражение fake news (лживые новости), которое относилось в том числе к самой телекомпании.


Подробнее: https://adindex.ru/news/media/2017/08/16/161731.phtml


Подробнее: https://adindex.ru/news/media/2017/08/16/161731.phtml

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

Розпочалось голосування за найкращі проєкти креативних індустрій у межах щорічної премії X-RAY Marketing Awards від онлайн-медіа MMR та бізнес/медіа бюро ...

Banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС

Креативна агенція banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС, щоб привернути увагу до зникнення місць пам’яті. Мало хто знає, ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

WOW-ефект як ключовий засіб закріплення меседжу івенту

WOW-ефект — це, мабуть, один із основних засобів закріплення меседжу заходу. Бо зазвичай момент WOW відбувається в кульмінаційній частині події, ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...