Робот-баскетболист Toyota вошел в Книгу рекордов Гиннесса, забив мяч в корзину 2020 раз

Сначала роботы посягали на наши рабочие места, а теперь и за спорт принялись! По крайней мере такой вывод можно сделать из того факта, что робот от автомобилестроителей Toyota вошел в Книгу рекордов Гиннесса за мастерство в забивании мячей.

Робот CUE3 поставил рекорд, забив мяч в корзину 2020 раз подряд и ни разу не промахнувшись при этом. Это количество бросков было выбрано в честь близящейся Олимпиады в Токио.

Проект CUE начался в 2017 году как развлечение для инженеров Toyota.

Для того чтобы выполнять сверхточные броски, робот-рекордсмен CUE3 сначала создает трехмерную цифровую проекцию корзины. Затем он подсчитывает расстояние до нее, используя камеры и радар. А затем в ход идут алгоритмы, позволяющие ему идеально рассчитать движения рук, коленей и торса, чтобы бросить мяч под нужным углом и с нужной силой.

Впрочем, как бы впечатляющи ни были способности CUE3, с игроками-людьми ему пока рановато тягаться. Хотя бы потому, что он может только бросать мяч, но аж никак не бегать (да и вообще двигаться) по полю.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Життя собак тоді і зараз: якби собаки могли мандрувати в минуле, вони б цього не робили

Бренд CESAR запустив кампанію, підкреслюючи, наскільки комфортним є життя собак зараз, порівняно з тим, яким воно було у минулі століття.

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

17 лютого в інноваційному парку UNIT.City відбулась презентація IP Guide для сфери інформаційних технологій. В ньому зібрані головні поради щодо ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED WATER — без цукру

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...