Робокубики с коллективным разумом

Исследователи из Массачусетского технологического института впервые взялись за создание робокубиков в 2013 году. А на днях они продемонстрировали новые и улучшенные M-Blocks версии 2.0.

Внутри каждого такого кубика находится колесико, которое совершает 20000 оборотов в минуту. Так что импульса в момент торможения достаточно, чтобы кубик задвигался. На каждой грани и ребре расположены магниты, позволяющие кубикам сцепляться вместе.

Новые кубики помимо этого имеют нечто вроде штрих-кода на каждой грани. Считывая код, они могут сдвинуться на нужную позицию.

А своеобразный коллективный разум позволяет им находить друг друга и сбиваться в стайки.

Ученые ожидают найти применение таким роботам на производстве, в медицине, для инспекций, в играх и даже на спасательных миссиях.

Представьте себе такой сценарий: здание охвачено огнем, и лестница в нем рухнула. Вы бросаете кубики на землю, и те строят из себя временную лестницу, чтобы вы могли взобраться на крышу или спуститься в подвал и спасти запертых в доме людей.

Это было бы… действительно круто?

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Морган Фрімен озвучив документальний фільм про пластик, що «живе» в океані

Короткий документальний фільм «Life Below Water» від ООН, Google та Tribeca Enterprises розповідає про нового мешканця океанських глибин.

Агенція BBH пропонує віртуальний коучинг від сера Джона Хегарті

Кінематографічна VR-платформа агенції BBH пропонує всім віртуальний коучинг від легенди рекламної індустрії сера Джона Хегарті.

Реклама для тих, хто її собі дозволити не може: телеканал підтримує дрібних підприємців

Channel 4, популярний британський телеканал, підтримує дрібних підприємців, передавши ряду малих компаній слоти у прайм-тайм.

iPhone та хокейна стрічка: новий ролик Apple присвячено спорту

iPhone та хокейна стрічка опинилися прикріпленими на багатьох незвичних поверхнях: ключка, льодовий комбайн і навіть підошва ковзанів.

BT & Emma Hewitt directed by Histibe 004-1

Український режисер реалізував зйомки музичного кліпу в трьох країнах під час карантину

Зйомки музичних кліпів під час карантину наповнили музикантів новими викликами, яких ніхто не очікував. Але це змусило їх мислити більш ...

Шість кампаній, які покликані допомогти боротися із залежністю від телефону

Пропонуємо вашій увазі шість креативних кампаній, які допоможуть боротися із залежністю від телефону та й взагалі відпочити від витріщання в екран.