Робокубики с коллективным разумом

Исследователи из Массачусетского технологического института впервые взялись за создание робокубиков в 2013 году. А на днях они продемонстрировали новые и улучшенные M-Blocks версии 2.0.

Внутри каждого такого кубика находится колесико, которое совершает 20000 оборотов в минуту. Так что импульса в момент торможения достаточно, чтобы кубик задвигался. На каждой грани и ребре расположены магниты, позволяющие кубикам сцепляться вместе.

Новые кубики помимо этого имеют нечто вроде штрих-кода на каждой грани. Считывая код, они могут сдвинуться на нужную позицию.

А своеобразный коллективный разум позволяет им находить друг друга и сбиваться в стайки.

Ученые ожидают найти применение таким роботам на производстве, в медицине, для инспекций, в играх и даже на спасательных миссиях.

Представьте себе такой сценарий: здание охвачено огнем, и лестница в нем рухнула. Вы бросаете кубики на землю, и те строят из себя временную лестницу, чтобы вы могли взобраться на крышу или спуститься в подвал и спасти запертых в доме людей.

Это было бы… действительно круто?

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

17 лютого в інноваційному парку UNIT.City відбулась презентація IP Guide для сфери інформаційних технологій. В ньому зібрані головні поради щодо ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED WATER — без цукру

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.