Відомі голлівудські режисери нерідко беруться за створення реклами, але зазвичай їх імена асоціюються з великобюджетними довгими відео. Тому для любителів мобільних ігор приємним сюрпризом стало те, що нову рекламу для гри Pokémon Go, попри її відносно стримані амбіції, зняв Раян Джонсон, режисер фільмів «Останні джедаї» та «Ножі наголо», який зізнався, що і сам є шанувальником цієї гри. Реклама присвячена онлайн-заходу Pokémon GO Fest 2020.
Коротке відео, створене дистанційно, показує, як гравці у буквальному сенсі відклеюють «шпалери звичної реальності», щоб побачити схованих під ними покемонів.
Сам Раян Джонсон зазначив: «Гра Pokémon Go дала мені можливість віддалено спілкуватися з друзями, в той час, як я впродовж останніх кількох місяців дотримувався фізичного дистанціювання. І мені як досвідченому тренеру покемонів було дійсно приємно працювати над цим відео разом із компанією Niantic».
За словами Вероніки Сарон (Veronica Saron), менеджерки з маркетингу Pokémon GO у Niantic: «Спочатку ідея полягала в тому, що родина в ході капітального ремонту ламає стіни будинку і знаходить покемонів. Але Раян Джонсон скористався креативним потенціалом тієї ідеї, де з реальності знімається зовнішній шар, і ми вирішили, що це і є ідеальним рішенням».
Цей промо-ролик від агенції Muh-Tay-Zik / Hof-Fer приурочений до онлайн-фестивалю, який відбудеться 25-26 липня. Минулого року сотні тисяч гравців у різних містах світу взяли участь у Pokémon GO Fest. І цього року цей захід обіцяє бути не менш відвідуваним, оскільки для участі в ньому було придбано вже 600 тисяч квитків у 110 країнах.
Все дистанційно
Через карантинні обмеження, що зараз діють в багатьох країнах, рекламу для гри Pokémon Go знімали у Новій Зеландії, де пандемію вдалося практично зупинити (в цій країні зараз лише 22 інфікованих). Джонсон керував процесом дистанційно, з Лос-Анджелесу, спецефекти створювали в Австралії, а різні аспекти редагування відео здійснювалися в США, Німеччині та Японії.
Ендрю Шнорр (Andrew Schnorr), менеджер з маркетингу Pokémon GO у The Pokémon Company International, додав: «За винятком акторів та продакшн-команди у Новій Зеландії, всі інші мали можливість працювати з дому, спостерігаючи за знімальним процесом за допомогою камер, встановлених на майданчику, та підтримуючи одночасно кілька відеоконференцій на різних пристроях. По суті, для кожного з команди домашній офіс перетворився на невеличку продакшн-студію».