Ремешок, чтоб разжечь диалог (ВИДЕО)

Аксессуар под названием Mix&Match выпущен в дополнение к коллекциям New Gent и Gent. Его предлагается прикреплять к ремешку часов, чтобы сообщать окружающим о своем настроении. По словам представителей компании, «это поможет “разжечь” диалог между людьми, и добавить ещё большей индивидуальности часам Swatch». Цена на аксессуар пока не сообщается.

Ранее швейцарский бренд Swatch выпускал часы, посвященные графу Дракуле, которые были выполнены в черном цвете и дополнены ярко-красными стрелками, а в верхней части циферблата изображены вампирские зубы, а также собакам-спасателям, леопарду – символу кинофестиваля в Локарно, Карле Бруни и даже часы, оснащенные функцией «болельщик», которая показывает активность поддержки любимой команды.

Swatch – швейцарский бренд кварцевых и механических часов сегмента массмаркет. Основан Николасом Джорджем Хайеком в 1983 году. Хайек расшифровывал название бренда как second watch – «вторые часы», повседневная модель.

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Віртуальна вишиванка: український бренд UkrLook розробив першу у світі колекцію цифрового етно-одягу

Український бренд UkrLook розробив і випустив першу у світі віртуальну колекцію етно-одягу. Про це для bit.ua розповіли творці бренду UkrLook. ...

BBC та Kong Studio пояснюють, чому дерев’яна архітектура – це добре

Kong Studio створила для BBC ось таку візуально цікаву анімацію, яка показує, що дерев'яна архітектура – це добре для довкілля.

Деконструкція, біомімікрія, екоактивізм: як архітектура здатна протидіяти зміні клімату

Від принципів безвідходності та озеленення міст до лобіювання екологічних законопроєктів – ось десять способів, як архітектура може протидіяти зміні клімату.

Американська фотографиня задокументувала замасковані вежі мобільного зв’язку

В Америці замасковані вежі мобільного зв’язку часом прикидаються соснами, часом – кактусами, а іноді навіть хрестами на церкві.

Майже піксарівське відео про тренування собак-поводирів від організації Guide Dogs

Благодійна організація Guide Dogs, яка допомагає незрячим людям, задіяла нестримну силу цуценят, щоб відзначити своє 90-річчя та висловити подяку своїм ...

З мамою-ведмедицею жарти погані: IKEA нагадує про екологічно свідому поведінку

Екологічно свідома біла ведмедиця виховує безвідповідальну родину в новій кампанії IKEA, запущеній на Близькому Сході до Дня Землі 2021. Її ...