Реклама товаров для кемпинга: Что может пойти не так во время вылазки на природу? Да всё!

Австралийский бренд BCF, специализирующийся на товарах для кемпинга, показал в своей новой кампании, что может пойти не так, если вы выбираетесь на природу, не располагая ни снаряжением, ни опытом.

Под веселенький джингл видео рассказывает историю одной поистине катастрофической вылазки на природу. Злосчастная семья успевает близко познакомиться с сердитыми опоссумами, ядовитыми ягодами, легковоспламеняющимися маршмэллоу и другими бедами. Так что к экспертам из BCF незадачливое семейство добирается уже слегка потрепанным.

Кампания ссылается на то, что каждому австралийцу пришлось пережить что-то в этом роде, о чем потом вся семья еще долго вспоминает.

На поверхности это – комедия, понятная каждому. Но и о сути маркетинга агентство The Monkeys Melbourne, создавшее ролик, не забывает. Ведь с узнаваемым джинглом сложно не заметить, чья это реклама.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

X-Ray

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

2020 рік зруйнував усі плани, змусив дивитися на світ інакше, відкрив нові грані бізнесу. У 2020 році неважливі брифи. Адаптуйся ...

WOW-ефект як ключовий засіб закріплення меседжу івенту

WOW-ефект — це, мабуть, один із основних засобів закріплення меседжу заходу. Бо зазвичай момент WOW відбувається в кульмінаційній частині події, ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...