Австралийский бренд BCF, специализирующийся на товарах для кемпинга, показал в своей новой кампании, что может пойти не так, если вы выбираетесь на природу, не располагая ни снаряжением, ни опытом.

Под веселенький джингл видео рассказывает историю одной поистине катастрофической вылазки на природу. Злосчастная семья успевает близко познакомиться с сердитыми опоссумами, ядовитыми ягодами, легковоспламеняющимися маршмэллоу и другими бедами. Так что к экспертам из BCF незадачливое семейство добирается уже слегка потрепанным.

Кампания ссылается на то, что каждому австралийцу пришлось пережить что-то в этом роде, о чем потом вся семья еще долго вспоминает.

На поверхности это – комедия, понятная каждому. Но и о сути маркетинга агентство The Monkeys Melbourne, создавшее ролик, не забывает. Ведь с узнаваемым джинглом сложно не заметить, чья это реклама.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

AdGoodNews

Carat Ukraine запустив AdGoodNews — канал добрих новин на час карантину

Як тільки було оголошено карантин, агентство Carat Ukraine запустило план проактивних дій, які дозволяють йти в ногу з поточними подіями ...

З гумором про сумне: абетка коронавірусу та приладдя, щоб не торкатися обличчя руками

«Абетка коронавірусу» була створена креаторами-фрілансерами, щоб допомогти людям зайняти себе чимось і підбадьорити їх у цей нелегкий час.

Британський режисер зняв химерний кліп, що закликає триматися подалі від наркотиків

Британському режисеру вдалося перетворити енергійну техно-музику італійського діджея П’єро Пірупи на дійсно химерний кліп.

WOW DONE AWARDS 2020

WOW DONE AWARDS 2020 знайомить з членами журі

Міжнародний фестиваль маркетингових та PR комунікацій WOW DONE AWARDS 2020 анонсує три команди журі: журі дисциплін маркетингових і PR комунікацій, ...

Медична платформа Tribute розповідає про головний недолік електронних лікарів

Уявіть собі світ електронних лікарів, де машини – досконалі але без найменшого проблиску людяності – повністю взяли на себе діагностику та лікування.

MADmap – новий путівник по українським рекламним кампаніям

Всеукраїнська Рекламна Коаліція презентує свій новий довгостроковий проєкт – Marketing Advertising Design map —інструмент для простого та дієвого пошуку партнерів ...