Реальный и виртуальный магазинчик времени в рождественской кампании Chick-fil-A

Сеть фастфуда Chick-fil-A перед Рождеством на две недели открывает в Нью-Йорке еще один ресторан. Только на сей раз в меню будет время.

Магазинчик времени, наполненный тиканьем самых разных часов, будет в центре предпраздничной кампании. Эта инициатива призывает людей хотя бы в праздники немного притормозить и найти время, чтобы заняться чем-то интересным с семьей и друзьями. Он является физическим воплощением аналогичного магазинчика из рождественского ролика Chick-fil-A, снятого Мари Хион.

Вдохновением для кампании послужил опрос, проведенный Chick-fil-A, который показал, что 73% участников хотели бы проводить больше времени со своими близкими. А 93% ответили, что совместное времяпровождение – самое важное в праздниках. Важнее еды, подарков, украшений, музыки и вечеринок.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Українські рекламісти додали свої плейлисти на Twenty Songs — платформу музичних вподобань рекламників світу

Українські рекламісти зробили свій внесок у платформу, на якій зібрані музичні плейлисти креативників з кращих рекламних агенцій світу. У проєкті ...

Життя собак тоді і зараз: якби собаки могли мандрувати в минуле, вони б цього не робили

Бренд CESAR запустив кампанію, підкреслюючи, наскільки комфортним є життя собак зараз, порівняно з тим, яким воно було у минулі століття.

Ненудний простір: якби дизайн офісів створювали діти

Агенція Jellyfish нещодавно запропонувала дітям своїх співробітників дати волю уяві і створити дизайн для офісу майбутнього.

Тайванські Центри з контролю захворювань зобразили в стилі аніме персоніфікації хвороб

Тайванські Центри з контролю захворювань (CDC) зображають антропоморфні персоніфікації різних хвороб, уявляючи їх як персонажів аніме.

Реалізм, гумор і гострі теми: батьки та діти в креативних кампаніях

Ці шість робіт з архівів «Каннських Левів» показують, якими постають справжні батьки та діти в креативних кампаніях. Навіть якщо ті діточки чотирилапі.

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

X-RAY Marketing Awards. Огляд номінації «Соціальний проєкт року»

Розпочалось голосування за найкращі проєкти креативних індустрій у межах щорічної премії X-RAY Marketing Awards від онлайн-медіа MMR та бізнес/медіа бюро ...