Сеть фастфуда Chick-fil-A перед Рождеством на две недели открывает в Нью-Йорке еще один ресторан. Только на сей раз в меню будет время.

Магазинчик времени, наполненный тиканьем самых разных часов, будет в центре предпраздничной кампании. Эта инициатива призывает людей хотя бы в праздники немного притормозить и найти время, чтобы заняться чем-то интересным с семьей и друзьями. Он является физическим воплощением аналогичного магазинчика из рождественского ролика Chick-fil-A, снятого Мари Хион.

Вдохновением для кампании послужил опрос, проведенный Chick-fil-A, который показал, что 73% участников хотели бы проводить больше времени со своими близкими. А 93% ответили, что совместное времяпровождение – самое важное в праздниках. Важнее еды, подарков, украшений, музыки и вечеринок.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«ЛЮКС» відзначає 20 років на ринку України новим роликом та оновленим дизайном

У березні на екранах українських телевізорів з’явилася нова реклама бренду «ЛЮКС», присвячена святкуванню 20-річчя присутності бренду на ринку України. У ...

Платформа Playform пропонує кожному креатору тренувати штучний інтелект з нуля особисто для себе

Платформа Playform намагається зробити мистецьку сторону штучного інтелекту доступною для креаторів та пропонує зручний інтерфейс.

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Згідно з даними Kantar CMeter, новинні ресурси та освітні портали для школярів суттєво збільшили свої охоплення у березні. Також українці шукали лікарські ...

Людяність та співчуття, або Якими бренди повинні стати у новій нормальності

У цей період глобальної тривоги та невизначеності відома британська рекламістка Кейт Смітер стверджує, що співпереживання та людяність сьогодні є життєво ...

Співачка Grimes випустила кліп на фоні зеленого екрану, з яким можна експериментувати досхочу

Із сучасним програмним забезпеченням кліп на фоні зеленого екрану легко перетворюється на канву, з якою креатор може робити що завгодно.

public-FIAT---500E---81585906322--default--1280_1

Світломузика для електрокарів: Fiat співпрацює з модними брендами

В рамках нової місії компанія Fiat співпрацює з італійськими модними брендами та закликає всіх до підтримки екології у своєму житті.