Медична мережа «Добробут» запустила комунікаційну кампанію під назвою «Добробут. Коли потрібно одужати», що базується на реальних клінічних випадках мережі та розповідає історії пацієнтів, які звернулись за допомогою в «Добробут». Партнер з розробки та реалізації проєкту — агенція «Be—it Health & Social Impact».
«За кожним одужанням завжди криється велика історія переживань, надії, сліз від смутку та радості. І ця історія знайома кожному, адже щоразу, коли ми зіштовхуємось із хворобою, ми мріємо про одужання. «Добробут. Коли потрібно одужати» — це історія не лише про медицину, а й про людей: пацієнтів, які тримаються за надію про майбутнє та лікарів, які роблять все від них залежне, аби зберегти здоров‘я пацієнта». — зазначає Тетяна Анікєєва, медична директорка мережі «Добробут».
В основу кампанії лягла реальна історія пацієнта з рідкісною аномалією розвитку судин, за мотивами якої було знято художнє відео для різних форматів: телебачення та діджитал. Коротку версію відео можна побачити на національних телеканалах, а повне відео доступне на YouTube-каналі мережі «Добробут».
«Нашим завданням було показати історію про те, як лікарі рятують життя людини, не демонструючи лікарів у кадрі. Перша реакція команди була: «Як так? Це взагалі можливо?». Від юристів ми отримали відповідь: «Або так, або ніяк». З іншого боку саме це «обмеження» допомогло зафіксувати те, заради чого працює «Добробут» — заради самого пацієнта. Тому у відео ви бачите пацієнта, порятунок його життя, а лікарів домальовуєте в уяві. Фантастично талановита режисерка Аня Бурячкова змогла відтворити всю палітру емоцій людини, яка опиняється на межі життя і смерті. І «затиснуті» кадри разом з великими планами створюють відчуття присутності. Ви ніби знаєте, що лікарі зовсім поруч зі своїм пацієнтом». — говорить Оксана Соржуленко, креативна директора агенції «Be—it Health & Social Impact».
Також у межах проєкту «Добробут. Коли потрібно одужати» медична мережа спільно з партнером запустила сайт stories.dobrobut.com, на якому зібрано реальні медичні випадки різних клінічних напрямків пацієнтів «Добробуту», де самі пацієнти та лікарі діляться власними спогадами, емоціями та досвідом одужання.
«Щодня в «Добробуті» медики роблять великі і маленькі подвиги: лікують застуду, видаляють пухлину, повертають змогу ходити. Кожна з цих історій заслуговує на увагу, адже це — не тільки історії про професіоналізм, командну роботу та відданість, а про людину в серці справи, яка прагне одужати. Ми вирішили не обмежуватись лише відео, а створили інтегровану багатоканальну кампанію, яка, напевне, стосуються кожного з нас. За допомогою телебачення, діджиталу, зовнішньої та внутрішньої реклами ми зможемо донести основне повідомлення кампанії і рухатися до реалізації місії «Добробуту» — повернути довіру до української медицини». — підсумовує Наталя Ольберт-Сінько, керівна партнерка агенції «Be—it Health & Social Impact».
«Добробут. Коли потрібно одужати» — довготермінова кампанія, що й надалі розповідатиме історії справжніх пацієнтів, які отримали допомогу у мережі. Нові історії регулярно з’являтимуться на сайті кампанії stories.dobrobut.com, а також у соціальних мережах мережі «Добробут».
Раніше агенція Be―It Health & Social Impact стала партнером проєкту «Психічне здоров’я для України» / Mental Health for Ukraine (MH4U). Місія чотирирічного проєкту ― спонукати українців піклуватися про власне психічне здоров’я та зробити якісну допомогу в цій сфері доступною.