Агентство Serviceplan Group Middle East создало и запустило свою первую крупную кампанию для нового клиента – Bridgestone MEA.

Целью кампании со слоганом «Продолжай движение, несмотря ни на что» («Keep Going No Matter What») является продвижение новой линейки шин Bridgestone MEA состоящей из 3-х продуктов: Potenza, Turanza (городская шина) и Dueler (шина для бездорожья 4×4). В рамках кампании были отсняты два рекламных ролика для продуктов Turanza и Dueler.

Кампания стартовала в ноябре 2019 года на: OOH, Facebook, Instagram, YouTube и мультимедийных баннерах в Интернет. Serviceplan также провел совместную 30-дневную активацию с Dubai Fitness Challenge по поддержке кампании.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Асоціація ANAIS, яка бореться з домашнім насильством, нагадує, що не кожен дім – безпечний

У Румунії агенція Cheil та асоціація ANAIS попереджають, що випадки домашнього насильства за час карантину лише почастішали.

AdGoodNews

Carat Ukraine запустив AdGoodNews — канал добрих новин на час карантину

Як тільки було оголошено карантин, агентство Carat Ukraine запустило план проактивних дій, які дозволяють йти в ногу з поточними подіями ...

З гумором про сумне: абетка коронавірусу та приладдя, щоб не торкатися обличчя руками

«Абетка коронавірусу» була створена креаторами-фрілансерами, щоб допомогти людям зайняти себе чимось і підбадьорити їх у цей нелегкий час.

Британський режисер зняв химерний кліп, що закликає триматися подалі від наркотиків

Британському режисеру вдалося перетворити енергійну техно-музику італійського діджея П’єро Пірупи на дійсно химерний кліп.

WOW DONE AWARDS 2020

WOW DONE AWARDS 2020 знайомить з членами журі

Міжнародний фестиваль маркетингових та PR комунікацій WOW DONE AWARDS 2020 анонсує три команди журі: журі дисциплін маркетингових і PR комунікацій, ...

Медична платформа Tribute розповідає про головний недолік електронних лікарів

Уявіть собі світ електронних лікарів, де машини – досконалі але без найменшого проблиску людяності – повністю взяли на себе діагностику та лікування.