Бешеный шопинг Черной пятницы, может, и схлынул, но кошачья черная пятница продолжается, чтобы спасти как можно больше самых темных котеек.

Сайт BlackCatFriday.shop, созданный кошачьими энтузиастами, направляет посетителей на Amazon через программу благотворительных взносов Amazon Smile, которая направляет процент от покупки в помощь котам с тяжелой судьбой.

Этот сайт поясняет, что черных котов менее охотно берут в дом из приюта. И куда чаще усыпляют.

Собственно помощью занимается волонтерская организация Brooklyn Animal Action, которая старается помочь всем животным. Но есть у нее и специальная программа Little Panthers, посвященная именно черным котам.

Помимо сайта у проекта есть свой аккаунт в Instagram с как умилительным, так и информативным контентом на кошачью тему.

Кошачья Черная пятница, в отличие от обычной, будет длиться бессрочно.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«ЛЮКС» відзначає 20 років на ринку України новим роликом та оновленим дизайном

У березні на екранах українських телевізорів з’явилася нова реклама бренду «ЛЮКС», присвячена святкуванню 20-річчя присутності бренду на ринку України. У ...

Співачка Grimes випустила кліп на фоні зеленого екрану, з яким можна експериментувати досхочу

Із сучасним програмним забезпеченням кліп на фоні зеленого екрану легко перетворюється на канву, з якою креатор може робити що завгодно.

public-FIAT---500E---81585906322--default--1280_1

Світломузика для електрокарів: Fiat співпрацює з модними брендами

В рамках нової місії компанія Fiat співпрацює з італійськими модними брендами та закликає всіх до підтримки екології у своєму житті.

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa закликають мити руки та сидіти вдома

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa показали, що вони миють руки, не забувають про антисептик і взагалі тренуються вдома.

Асоціація ANAIS, яка бореться з домашнім насильством, нагадує, що не кожен дім – безпечний

У Румунії агенція Cheil та асоціація ANAIS попереджають, що випадки домашнього насильства за час карантину лише почастішали.

З гумором про сумне: абетка коронавірусу та приладдя, щоб не торкатися обличчя руками

«Абетка коронавірусу» була створена креаторами-фрілансерами, щоб допомогти людям зайняти себе чимось і підбадьорити їх у цей нелегкий час.