Свадьба в Лас-Вегасе – не ваш стиль? Тогда вы можете направиться в ближайший ювелирный магазин Helzberg Diamonds, сотрудники которого теперь могут регистрировать браки.

Ювелирная сеть надеется, что эта ее инициатива придется по душе всем тем, кто не заинтересован в том, чтобы тратить время или деньги на традиционную свадьбу. Так что теперь в любом из более 200 магазинов бренда пары могут сочетаться браком совершенно бесплатно. От них требуется только бланк свидетельства и свидетель.

Уже 52% персонала компании прошли посвящение в духовный сан в Универсальной церкви жизни (Universal Life Church). Там, где эту церковь власти не признают, компания готова пригласить уполномоченное лицо со стороны, чтобы провести церемонию бракосочетания.

Helzberg Diamonds уверяет, что кампания «Окольцеваться в Helzberg» (Hitched at Helzberg) берет истоки из реальных ситуаций, когда несколько пар действительно решили произнести свои клятвы прямо в ювелирном магазине.

Причем те, кто решат пожениться в одном из магазинов Helzberg Diamonds, вовсе не обязаны что-либо там покупать.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«Львівське» та McCann Kyiv створили комунікаційну кампанію для Lwiwske Slodowe Specjalne

«Львівське» та McCann Kyiv створили комунікаційну кампанію, присвячену запуску новинки — ретросорту Lwiwske Slodowe Specjalne. За шедеври живопису поціновувачі мистецтва ...

MGID почала поширювати контент Червоного Хреста про коронавірус на благодійних засадах

В умовах перенасиченості інформаційного простору повідомленнями про коронавірус найбільш надійним джерелом інформації є офіційні міжнародні організації з охорони здоров’я, гуманітарні ...

corona_colosseum2_1

Досвід Італії: чого слід чекати рекламній індустрії

Саме Італію зараз можна вважати передвісницею тих змін, яких слід чекати рекламній індустрії та медійній сфері інших західних країн у часи кризи.

Креативна еволюція музеїв: від «храмів муз» до простору співтворчості

Замість передмови: вже скоро (віримо!) настане час, коли двері музеїв знову відкриються для нас. І ми знову повернемося до вічних ...

Пандемічна комунікація бренду: швидке реагування, планування, релевантність

Про стратегію поведінки брендів під час надзвичайної ситуації, якою стала пандемія короновірусу, розповідають Сhief Еxecutive Оfficer в MullenLowe Adventa Світлана ...

Гонщики «Формули-1» вийшли на віртуальну трасу (і не лише вони)

Оскільки нинішній спортивний сезон було призупинено, організатори «Формули-1», щоб фанати та гонщики не скучили, перенесли перегони на віртуальну трасу.