Понад століття історії за кілька хвилин: епічна анімація до Національного дня Катару

Вшанування того дня, коли Катар у 1878 році було об’єднано в єдину державу, є в цій країні найбільшим і найважливішим святом за весь рік. Саме з цієї нагоди польською студією Juice і була створена анімація до Національного дня Катару.

Разом із режисером Міхалом Місінським команда спеціалістів з комп’ютерної графіки та звукозапису створила своєрідний динамічний живопис – візуальну подорож історією Катару.

Під час роботи над анімацією, креативникам, зокрема, було надано доступ до численних історичних документів, щоб ті могли якомога точніше візуалізувати шлях країни та її культурну спадщину.

Це відео є частиною ширшого комплексу заходів, які покликані наблизити історію країни до молодших поколінь. Втім, використання з цією метою анімації, лишається, за словами режисера, доволі нетиповим рішенням.

Джерело

Інший оригінальний спосіб візуалізації історії можна побачити в цьому відео від Volkswagen.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Держкіно презентує онлайн-довідник національних фільмів

Онлайн-довідник «База національних фільмів України» – найповніша база даних за національними фільмами, професіоналами кіновиробництва та компаніями-виробниками України. Держкіно має на меті ...

Юлія Федів

Керівниця УКФ Юлія Федів: «Зміни неможливо запровадити, якщо в них не будуть зацікавлені безпосередні виконавці»

Керівниця УКФ (Український культурний фонд) Юлія Федів розповіла про те, як культурні та креативні індустрії країни пережили кризу та рухаються ...

«Алло, не спиш? Я тебе кохаю». TABASCO створило валентинки для українських брендів

Креативне агентство TABASCO створило валентинки, якими освідчилося своїм клієнтам, бізнес-, інформпартнерам, а також компаніям, з якими реалізовує соціальні проєкти. 14 ...