В нашей современной культуре онлайн-плейлистов и стриминговых сервисов практически отошли в прошлое те дни, когда другу или любимому человеку можно было подарить грампластинку, кассету или CD-диск. Но итальянский дизайнер Пьерпаоло Лаззарини хочет вернуть те времена, когда люди делились друг с другом музыкой на физических носителях.

Для этого он создал Songball – маленькие объекты с индивидуальным дизайном, которые содержат в себе одну-единственную, особенную, песню. Ту, которую вы хотели бы подарить.

Диаметром они 3 см, а оболочка может быть сделана из чего угодно: пластик, дерево, даже драгоценные металлы. И по кругу – выгравированное название песни.

 

Впрочем, созданием оригинальных подарков дизайнер ограничиваться не планирует, разрабатывая также серию дополнительных устройств и игр для Songball.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

public-FIAT---500E---81585906322--default--1280_1

Світломузика для електрокарів: Fiat співпрацює з модними брендами

В рамках нової місії компанія Fiat співпрацює з італійськими модними брендами та закликає всіх до підтримки екології у своєму житті.

Креативна Практика створює «Добре портфоліо»

Креативна Практика створює «Добре портфоліо»: волонтерські дизайн-проєкти для соціальних ініціатив

Минулого року в Україні запустилася освітня платформа для фахівців креативних індустрій — Креативна Практика (Creative Practice). В рамках навчання на ...

Італійський фотограф знімає на вебкамеру

Італійський фотограф робить фотосесії через вебкамеру

Фотограф Алесіо Альбі (Alessio Albi) з міста Перуджа, Італія, знайшов спосіб займатись улюбленою справою під час карантину. Він почав фотографувати ...

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa закликають мити руки та сидіти вдома

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa показали, що вони миють руки, не забувають про антисептик і взагалі тренуються вдома.

Асоціація ANAIS, яка бореться з домашнім насильством, нагадує, що не кожен дім – безпечний

У Румунії агенція Cheil та асоціація ANAIS попереджають, що випадки домашнього насильства за час карантину лише почастішали.

З гумором про сумне: абетка коронавірусу та приладдя, щоб не торкатися обличчя руками

«Абетка коронавірусу» була створена креаторами-фрілансерами, щоб допомогти людям зайняти себе чимось і підбадьорити їх у цей нелегкий час.