В Париже по случаю Всемирного дня музыки горожане могли поучаствовать в уличном эксперименте от агентства Biborg под названием Pursuit of Sound («Погоня за звуком»). На улице Temple был установлен аппарат, оснащенный технологией Kinect, на котором можно было сыграть в футуристическую видеоигру. Участникам необходимо было облетать препятствия, собирать специальные предметы, но джойстиком должно было стать их собственное тело.

От того, какие движения совершал человек и какие предметы ловил, зависела комбинация звуков в его треке. Таким образом, рекламное агентство подарило горожанам незабываемый опыт и привлекло внимание к празднику, который обычно остается незамеченным.


Подробнее:http://adindex.ru/news/creative/2015/10/6/128636.phtml

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Асоціація ANAIS, яка бореться з домашнім насильством, нагадує, що не кожен дім – безпечний

У Румунії агенція Cheil та асоціація ANAIS попереджають, що випадки домашнього насильства за час карантину лише почастішали.

AdGoodNews

Carat Ukraine запустив AdGoodNews — канал добрих новин на час карантину

Як тільки було оголошено карантин, агентство Carat Ukraine запустило план проактивних дій, які дозволяють йти в ногу з поточними подіями ...

З гумором про сумне: абетка коронавірусу та приладдя, щоб не торкатися обличчя руками

«Абетка коронавірусу» була створена креаторами-фрілансерами, щоб допомогти людям зайняти себе чимось і підбадьорити їх у цей нелегкий час.

Британський режисер зняв химерний кліп, що закликає триматися подалі від наркотиків

Британському режисеру вдалося перетворити енергійну техно-музику італійського діджея П’єро Пірупи на дійсно химерний кліп.

WOW DONE AWARDS 2020

WOW DONE AWARDS 2020 знайомить з членами журі

Міжнародний фестиваль маркетингових та PR комунікацій WOW DONE AWARDS 2020 анонсує три команди журі: журі дисциплін маркетингових і PR комунікацій, ...

Медична платформа Tribute розповідає про головний недолік електронних лікарів

Уявіть собі світ електронних лікарів, де машини – досконалі але без найменшого проблиску людяності – повністю взяли на себе діагностику та лікування.