Погоня за звуком (ВИДЕО)

В Париже по случаю Всемирного дня музыки горожане могли поучаствовать в уличном эксперименте от агентства Biborg под названием Pursuit of Sound («Погоня за звуком»). На улице Temple был установлен аппарат, оснащенный технологией Kinect, на котором можно было сыграть в футуристическую видеоигру. Участникам необходимо было облетать препятствия, собирать специальные предметы, но джойстиком должно было стать их собственное тело.

От того, какие движения совершал человек и какие предметы ловил, зависела комбинация звуков в его треке. Таким образом, рекламное агентство подарило горожанам незабываемый опыт и привлекло внимание к празднику, который обычно остается незамеченным.


Подробнее:http://adindex.ru/news/creative/2015/10/6/128636.phtml

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Стрибки з парашутом замість наркотиків. Соціальний проєкт MEX a member of Havas

Агенція MEX a member of Havas розробила соціальну рекламну кампанію, спрямовану на боротьбу з проблемою поширення наркотиків серед молоді. Завдання ...

PRIME Group вручил агентству Postmen награду «За смелость»

Оператор наружной рекламы PRIME Group наградил digital-агентство Postmen призом «За смелость». Его удостоилась out-of-home-кампания проекта «Искусство хочет знакомиться». Награждение состоялось ...

Не бійтесь використовувати «не» і ще 5 рекламних забобонів, яких давно час позбутися

Не бійтесь використовувати «не» і ще 5 рекламних забобонів, яких давно час позбутися

Дмитро Мамонтов, Senior Copywriter Havas Ukraine, зібрав 6 найбільш поширених рекламних забобонів, які уповільнюють розвиток ринку, і показав приклади успішних ...

Музика замість спецій: бренд сиру Castello з’ясовує, що впливає на смак

Чи не здавалося вам ніколи, що ви сприймаєте смак страв по-різному, залежно від того, сидите ви у тихій кімнаті чи слухаєте класичну музику?

Злет популярності АСМР-відео: країни, тренди та креатори

Якщо ви спитаєте, хто зараз цар гори в сфері АСМР-відео, ви почуєте багато різних відповідей. Але цифри говорять самі за себе.

Безпека в родині та суспільстві: соціальні кампанії про захист дітей

Безпека в родині та суспільстві: соціальні кампанії про захист дітей

Соціальні кампанії про захист дітей, які привертають увагу до проблем та ситуацій, з якими миритися не можна: від примусової праці до цькування в інтернеті.