Поэзия дождя (ВИДЕО)

Таким образом жители Бостона смогли познакомиться с творениями таких бостонских поэтов, как Лэнгстон Хьюз, Барбара Хельфготт Хайетт и Гэри Дуер.

Культурный проект Raining Poetry («Поэзия дождя») разработан городской мэрией Boston City Hall в сотрудничестве с некоммерческой организацией Mass Poetry в стремлении привлечь внимание населения к культурной истории Бостона, где в свое время творили такие знаменитости, как Эдвард Каммингс и Сильвия Платт.

Поэтические строки нанесены на асфальт с помощью «экологической» краски, безвредной для окружающей среды, процесс биоразложения которой составляет 6-8 недель.

Видимость стихов в дождливую погоду обеспечивалась с помощью водоотталкивающего спрея Never Wet.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Publicis Groupe запускає в Україні PR-агенцію MSL

Publicis Groupe оголосила про відкриття в Україні глобальної агенції MSL, що займається PR та інтегрованими комунікаціями. Утілюючи стратегію розвитку та ...

Ахтем Сейтаблаєв зрежисерував ролик для Одеського міжнародного кінофестивалю

Цього року Одеський міжнародний кінофестиваль з відомих усім причин уперше в історії відбудеться онлайн. Та попри те, що звичний перегляд ...

День, коли мегаполіс зупинився: ООН привертає увагу до проблеми транспорту в містах

Фільм «CIDADE INERTE» розповідає про проблеми транспорту в містах, показавши той гіпотетичний день, коли весь дорожній рух у Сан-Паулу намертво зупиниться.

Додаток Doodlar вгадує намальовану тварину та відтворює її в AR

Новий додаток Doodlar дозволяє вам «оживити» намальовану на папері або на екрані смартфону тварину, надавши їй реалістичного тривимірного вигляду в AR.

П’ять найкумедніших пивних роликів десятиліття за версією Ace Metrix

З нагоди Міжнародного дня пива аналітична фірма Ace Metrix назвала п’ять найкумедніших пивних роликів десятиліття на думку самих любителів пива.

R Agency актуалізувала дизайн пакування «Актуалю» від Danone

«Актуаль» — літній освіжаючий напій, у якого є big idea:«”Актуаль” завжди актуальний». Тому, щоб це завжди залишалось правдою, у R ...