Производитель корректирующего белья для женщин Shapermint запустил кампанию «Почувствуй себя шедевром».

Ее создатели решили показать, что любое женское тело прекрасно. Героиня ролика — обычная женщина, с лишним весом и неидеальной фигурой. Ее облачили в одежду статуи Венеры Милосской, подчеркивая, что она тоже произведение искусства. Эта «богиня» призывает других женщин — посетительниц музея — разрушать привычные стандарты красоты и воспринимать свое тело как шедевр. Она напоминает: создателями статуй древнегреческих богинь были мужчины, которые приукрашивали их формы. А значит, этот далекий от реальности образ не нужно принимать как стандарт.

В кампании участвуют: Дениз Бидо (модель plus size), Кармен Каррера (транссексуал), Андреа Томас (модель с витилиго) и другие.

Над кампанией работало агентство Harmon Brothers.

Источник

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Згідно з даними Kantar CMeter, новинні ресурси та освітні портали для школярів суттєво збільшили свої охоплення у березні. Також українці шукали лікарські ...

Людяність та співчуття, або Якими бренди повинні стати у новій нормальності

У цей період глобальної тривоги та невизначеності відома британська рекламістка Кейт Смітер стверджує, що співпереживання та людяність сьогодні є життєво ...

Співачка Grimes випустила кліп на фоні зеленого екрану, з яким можна експериментувати досхочу

Із сучасним програмним забезпеченням кліп на фоні зеленого екрану легко перетворюється на канву, з якою креатор може робити що завгодно.

public-FIAT---500E---81585906322--default--1280_1

Світломузика для електрокарів: Fiat співпрацює з модними брендами

В рамках нової місії компанія Fiat співпрацює з італійськими модними брендами та закликає всіх до підтримки екології у своєму житті.

Телеприсутність у музеї: британською галереєю мистецтв розгулюють роботи

Одна з мистецьких галерей Великобританії, схоже, знайшла вихід із нинішньої ситуації, запропонувавши відвідувачам телеприсутність у музеї.

MGID logo cover

MGID запускає контекстний фільтр статей зі згадками COVID-19

Міжнародна платформа нативної реклами MGID розширює можливості свого brand safety рішення для рекламодавців, запустивши новий контекстний фільтр. Він дозволить оминати ...