Цель интерактивного аудиовидео-outdoor-проекта, разработанного специалистами оператора наружной рекламы JCDecaux, – вовлекать прохожих в общение и переводить его из виртуального в реальное, увеличивая посещаемость заведения.

Картинка с видеокамеры, установленной на рабочем месте повара ресторане La Place, транслировалась на digital-носитель, оснащённый также и звуковой системой. Таким образом прохожие получали возможность пообщаться с пиццайоло, который рассказывал о свежих продуктах, поставляемых в ресторан, и о фиксированных ценах на них в меню. Прохожие могли прямо на улице заказать блюдо по своему вкусу, а через несколько минут зайти в ресторан и забрать свой заказ.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«ЛЮКС» відзначає 20 років на ринку України новим роликом та оновленим дизайном

У березні на екранах українських телевізорів з’явилася нова реклама бренду «ЛЮКС», присвячена святкуванню 20-річчя присутності бренду на ринку України. У ...

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Згідно з даними Kantar CMeter, новинні ресурси та освітні портали для школярів суттєво збільшили свої охоплення у березні. Також українці шукали лікарські ...

Людяність та співчуття, або Якими бренди повинні стати у новій нормальності

У цей період глобальної тривоги та невизначеності відома британська рекламістка Кейт Смітер стверджує, що співпереживання та людяність сьогодні є життєво ...

Співачка Grimes випустила кліп на фоні зеленого екрану, з яким можна експериментувати досхочу

Із сучасним програмним забезпеченням кліп на фоні зеленого екрану легко перетворюється на канву, з якою креатор може робити що завгодно.

public-FIAT---500E---81585906322--default--1280_1

Світломузика для електрокарів: Fiat співпрацює з модними брендами

В рамках нової місії компанія Fiat співпрацює з італійськими модними брендами та закликає всіх до підтримки екології у своєму житті.

Телеприсутність у музеї: британською галереєю мистецтв розгулюють роботи

Одна з мистецьких галерей Великобританії, схоже, знайшла вихід із нинішньої ситуації, запропонувавши відвідувачам телеприсутність у музеї.