Пересадка на рейс в стиле Формулы-1. Суперледи из Star Alliance

Британская группа авиакомпаний Star Alliance и агентство Atomic London очень выразительно продемонстрировали эффективность такой услуги как Connection Service.

Connection Service – это обслуживание пассажиров, которые пересаживаются в аэропорту на стыковочный рейс. В таком сервисе главное – скорость и оперативность.

И это прекрано демонстрируется в ролике. Пассажира встречает элегантная леди за рулем багги и устраивает ему ралли через весь аэропорт с одного терминала на другой. Ну и плюшевый мишка на память – как же без него?

Критики почему-то отметили пожилую леди в роли супервумен за рулем. Замечено, что для рекламы такого рода это вообще редчайший случай.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

X-Ray

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

2020 рік зруйнував усі плани, змусив дивитися на світ інакше, відкрив нові грані бізнесу. У 2020 році неважливі брифи. Адаптуйся ...

WOW-ефект як ключовий засіб закріплення меседжу івенту

WOW-ефект — це, мабуть, один із основних засобів закріплення меседжу заходу. Бо зазвичай момент WOW відбувається в кульмінаційній частині події, ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...