Осенняя канцона из Италии (ВИДЕО)

Может показаться, что это фильм сделан по заказу: привлечь внимание туристов к Италии вне курортного сезона, показать, что она прекрасна в любое время года. 

На самом деле это фильм снятый семейством энергичных жизнелюбивых датчан, спрятавшися под блогерским ником A Couple of Stories. Собственно, многочисленніе блондины и блондинки в кадре – это они и есть.

“Чтобы понять, за что итальянцы любят свою страну, нужно приехать в Италию осенью, когда поток туристических толп резко спадает, а во многих местах и вообще прекращается” – пишут авторы фильма. И иэ фильм это в полной мере подтверждает. Очень лирично. Приятного просмотра!

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

WE BAD в проєкті UYBDA2020 та Acer — 1

Максим Коцюба, Тарас Макар і креативна корпорація WE BAD у спільному проєкті Видавництва «Основи» та Acer

Видавництво «Основи» у партнерстві з компанією Acer та її новим брендом ConceptD створили спільний проєкт про технології та творчість. Проєкт ...

Відомий український художник Сергій Майдуков створив серію арт-вітрин для ЦУМу

ЦУМ відкриває осінній сезон запуском арт-вітрин і серією ілюстрацій, спеціально створених для пакетів центрального універмагу, одним з найвідоміших українських художників ...

Ісландія пропонує святкувати рибне Різдво двічі на тиждень

Розповідь про те, як рибний Санта-Клаус готується до свята, дозволила креаторам органічно поєднати чотири головні риси товару.

Дві нові соціальні кампанії, які імітують ігровий інтерфейс

Меню, аватари та повідомлення, які імітують ігровий інтерфейс у відеорекламі, жодним чином не применшують вагомість двох цих історій.

Бренд Jeep цитує Карла Сагана та закликає берегти «бліду блакитну цятку»

У своїй колаборації зі сценаристкою, режисеркою та продюсеркою Енн Друян бренд Jeep цитує Карла Сагана в ефектному проморолику.

Антена в бляшанці: Miller Lite пропонує альтернативу піратському стрімінгу

Бренд Miller Lite створив цілу історію про злочин та покарання для тих фанатів футболу, що насмілюються дивитися незаконний стрімінг.