Осенняя канцона из Италии (ВИДЕО)

Может показаться, что это фильм сделан по заказу: привлечь внимание туристов к Италии вне курортного сезона, показать, что она прекрасна в любое время года. 

На самом деле это фильм снятый семейством энергичных жизнелюбивых датчан, спрятавшися под блогерским ником A Couple of Stories. Собственно, многочисленніе блондины и блондинки в кадре – это они и есть.

“Чтобы понять, за что итальянцы любят свою страну, нужно приехать в Италию осенью, когда поток туристических толп резко спадает, а во многих местах и вообще прекращается” – пишут авторы фильма. И иэ фильм это в полной мере подтверждает. Очень лирично. Приятного просмотра!

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Віртуальна вишиванка: український бренд UkrLook розробив першу у світі колекцію цифрового етно-одягу

Український бренд UkrLook розробив і випустив першу у світі віртуальну колекцію етно-одягу. Про це для bit.ua розповіли творці бренду UkrLook. ...

BBC та Kong Studio пояснюють, чому дерев’яна архітектура – це добре

Kong Studio створила для BBC ось таку візуально цікаву анімацію, яка показує, що дерев'яна архітектура – це добре для довкілля.

Деконструкція, біомімікрія, екоактивізм: як архітектура здатна протидіяти зміні клімату

Від принципів безвідходності та озеленення міст до лобіювання екологічних законопроєктів – ось десять способів, як архітектура може протидіяти зміні клімату.

Американська фотографиня задокументувала замасковані вежі мобільного зв’язку

В Америці замасковані вежі мобільного зв’язку часом прикидаються соснами, часом – кактусами, а іноді навіть хрестами на церкві.

Майже піксарівське відео про тренування собак-поводирів від організації Guide Dogs

Благодійна організація Guide Dogs, яка допомагає незрячим людям, задіяла нестримну силу цуценят, щоб відзначити своє 90-річчя та висловити подяку своїм ...

З мамою-ведмедицею жарти погані: IKEA нагадує про екологічно свідому поведінку

Екологічно свідома біла ведмедиця виховує безвідповідальну родину в новій кампанії IKEA, запущеній на Близькому Сході до Дня Землі 2021. Її ...